Tag: glitch

Pse po bën glitch TikTok? Përdoruesit raportojnë bugs të çuditshëm
Përdoruesit e TikTok kanë raportuar bugs të çuditshëm në datë 25 janar, me disa prej tyre që i ndalojnë përdoruesit që të shohin disa video rresht. Të tjerët pastaj kanë patur glitches me ekran jeshil dhe pixela të zinj. Përgjatë…
Ky glitch në Fortnite ju bën të padukshëm
Lojtarët e Fortnite kanë gjetur një mënyrë të re për tu bërë të padukshëm dhe për të marrë avantazh mbi kundërshtarët e tyre. Për këtë do ju duhet Mudflap truck. Ky glitch u vu në dukje nga YouTuber-i Glitch King,…
Ky glitch në Warzone i detyron lojtarët të dëgjojnë rock pafund
Lojtarët e Warzone janë duke u kënaqur me muzikën e re të lojës, teksa i japin makinës në fushat e ngrira të Verdansk. Gjithsesi, për disa prej tyre këto këngë nuk kanë fund. Opsioni për të luajtur muzikë në automjetet…
Ky glitch i GTA Online ju lejon të bëni miliona për pak minuta
GTA Online është një punë absolutisht masive për çdo zhvillues dhe Rockstar Games ka bërë një punë të palodhur për ta mbajtur eksperiencën që ajo ofron sa më në formë. E gjithë ajo çfarë GTA Online ofron është e gjerë…
Bug i fundit i Warzone po i dërgon aksidentalisht lojtarët në Gulag
Eksperienca e Warzone është dëmtuar edhe një herë pasi një glitch i ri i lojës po dërgon lojtarët e pafat drejt e në Gulag sapo ata bëjnë spawn në Verdansk Pas shumë glitch-eve kritike në Warzone, me Infinity Ward duke…
Makinat e Fortnite po fluturojnë
Me ardhjen e update v13.40 në Fortnite, erdhën edhe makinat. Askush nuk mendoi se makinat kishin kapacitetin të fluturonin gjithsesi. Por duket se falë një glitchi, që është bërë viral, makinat realisht po fluturojnë në Fortnite. Është në fakt mjaft…
Epic heq varkat në Fortnite për shkak të glitch-eve të shumta
Epic Games është detyruar që të heqë Motorboats, një nga automjetet më të mira në Fortnite gjatë Season 3, për shkak të glitcheve të shumta që ju japin njerëzve items pafund ose që i çojnë automatikisht drejt vdekjes. Për këtë…
Glitch-i absurd i Warzone po u jep lojtarëve respawns të pakufizuar
Nëse keni dashur ndonjëherë të qëndroni në të njëjtin lobby të Warzone përgjithmonë, tani do të jeni në gjendje ta bëni atë falë këtij glitch-i Një problem i çuditshëm i ri që shqetëson titullin Infinity Ward po i mban lojtarët…
Glitch i Modern Warfare & Warzone i bën armiqtë plotësisht të padukshëm
Lojtarët e Modern Warfare dhe Warzone janë ankuar për një glitch që po i bën armiqtë e tyre të padukshëm dhe e bëjnë më të vështirë të kenë një lojë të suksesshme Ndërsa një herë e një kohë ju mund…
Si të hiqni Wanted Level në setup-in e Casino Heist në GTA Online
Ja si ti shpëtoni policave në mënyrën më të lehtë të mundshme GTA Online luhet çdo ditë nga miliona lojtarë dhe kjo gjë duket se do të vazhdojë, me lojën që është konfirmuar për një remaster për konsolat e gjeneratës…