Microsoft njofton lojrat falas me Gold për muajin janar
Microsoft njoftoi lojërat e reja të programeve të abonimit Xbox Games me Gold për muajin janar. Muaji i ri vjen me tituj të veçantë në Xbox One duke ofruar Celeste dhe WRC 6. Në Xbox 360 kemi Lara Croft and…
Lançohen ‘free games with gold’ e Shtatorit për Xbox
Microsoft njoftoi lojërat të reja të abonimit për Xbox Games with Gold për shtatorin. Shtatori vjen me video-lojëra argëtuese në Xbox One duke paraqitur Prison Architect dhe Livelock, ndërsa në Xbox 360 kemi LEGO Star Wars III: Clone Wars dhe…
Xbox Games with Gold për Korrik 2017
Duhet thënë që lojërat falas që ishin në Xbox Games With Gold për Korrik 2017 ishin të mira. Me lojëra si Watch Dogs, Dragon Age Origins dhe Assassin’s Creed III kishte pak a shumë diçka për çdokënd. Por Qershori po…