Tag: gameplay trailer

One Piece Odyssey sjell një trailer të ri gameplay
Bandai Namco zbuloi një trailer të ri gameplay rreth lojës së saj më të fundit JRPG One Piece Odyssey të bazuar në serinë e famshme anime. Trailer i ri i gameplay u shfaq gjatë livestream të Summer Game Fest ku…
Pas kaq shumë pritjesh vjen gameplay trailer i Suicide Squad
Suicide Squad: Kill The Justice League, një lojë e re nga zhvilluesi i Batman: Arkham Rocksteady Studios, publikoi trailerin e parë të lojës dhe është shpërthyes. Videoja mori një prezantim të mrekullueshëm nga aktorja e njohur dhe keqbërëse Debra Wilson…
Shfaqet gameplay e parë e Marvel’s Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns është loja tjetër turn-based nga ekipi që krijoi XCOM. Dizajneri kryesor Jake Solomon ishte në dispozicion gjatë një stream të Twitch të organizuar nga IGN për të shpjeguar combat system të lojës. Combat-i ishte zbulimi më i…
Hidhini një sy këtij Gameplay të NBA 2K22
Jemi një javë larg nga data e lançimit të NBA 2K22, dhe gjatë kohës që prisnim, kemi mësuar shumë detaje se çfare do të përfshihet në lojë. Do të ketë një WNBA mode të zgjeruar sëbashku me disa detaje të…
Rainbow Six Extraction sjell një gameplay trailer
Së fundmi Ubisoft ka lançuar një trailer rreth gameplay të Rainbow Six Extraction i cili na jep më shumë informacione rreth asaj që do të sjellë loja. Sipas gameplay trailer, mund të shohim që lojtarët do të kenë mundësinë që…
Fansat e Assassin’s Creed Valhalla nuk janë të kënaqur me trailerin e gameplay-it
Gjatë prezantimit të Xbox 20/20, fansat prisnin të shikonin gameplay nga loja e ardhshme e Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla. Pavarësisht faktit që Ubisoft e përkufizoi si një trailer gameplay, fansat morën një trailer që më së shumti tregonte kinematikën brenda…
Shikoni gameplay-in e Spawn për Mortal Kombat 11
Fatality e ka shumë fantastik. Gjatë një dekade të tërë në comics për adoleshentë, ishte vështirë të gjeje diçka më edgy se Spawn. Tani ai është rikthyer, por këtë rradhë në Mortal Kombat. Siç duket edhe në trailerin më poshtë,…
Traileri i ri i Need for Speed zbulon gameplay-in e lojës
Gjatë Gamescom 2019 një trailer i ri i gameplay-it të Need for Speed: Heat u tregua për publikun. Videoja tregonte makinat, opsionet e personalizimit dhe rikthimin e policave. Gjithsesi kur ikën ndonjëherë policat? NFS: Heat do të ketë opsione të…
Traileri i gameplay-it të VOLTA dhe çdo gjë që dimë deri tani për të
Nostalgjia godet fort në këtë trailer Të gjithë fansa dhe jo fansa të FIFA e dinë se pjesa më e bukur rreth FIFA 20 këtë vit është VOLTA mode. Kjo është një mënyrë pak më ndryshe e të luajturit, që…
Star Wars Jedi: Fallen Order vjen me një trailer gameplay në E3 2019
Më në fund mund të shohim tamam çfarë Respawn ka përgatitur EA kishte premtuar që pamjet e para të Star Wars do ti merrnim në E3 2019 dhe tani kemi në dorë një trailer gameplay 13 minutësh, të prezantuar nga…