Tag: fifa 21

Ylli i FIFA 21, Anders Vejrgang, humb më në fund pas 536 fitoresh
Anders Vejrgang, lojtari pro i FIFA 21 për Red Bull Leipzig, më në fund ka humbur një lojë në FUT Champions Weekend League pas 536 fitoreve radhazi Historia e Anders Vejrgang, danezi katërmbëdhjetë vjeçar që ishte kampion i Weekend League,…
Zbulohet ekipi i dytë i FIFA 21 Future Stars
Promo i Future Stars i FIFA 21 është përsëri me Team 2, pasi EA konfirmoi kartat e ndryshimit të pozicionit për Gio Reyna, Reece James dhe Diogo Dalot. Këtu është gjithçka që duhet të dini Team 2 i promos së…
Skuadra e Thibaut Courtois në FIFA 21 ka 5 icons
Portieri i Real Madrid dhe Belgjikës, Thibaut Courtois ka zbuluar 11-shen e tij titullare në Ultimate Team të grumbulluar të FIFA 21, që përfshin pesë ikona dhe kartonin e tij, megjithëse nuk është versioni 99 i lojtarit Siç e prisnit,…
Diogo Jota i Liverpool tregon skuadrën e tij të FIFA me të cilën dominoi në fundjavë
Diogo Jota i Liverpoolit ka zbuluar Ultimate Team të tij FIFA 21 pasi kapi 30-0 në FUT Champs Weekend League dhe mori vendin e parë në botë Jota, i cili aktualisht po mungon për Liverpoolin për shkak të dëmtimit, zbuloi…
Zbulohet Future Stars Team 1 në FIFA 21 Ultimate Team
Ne kemi parë lojtarët më të mirë të në Team of the Year, dhe tani ⁠EA SPORTS po tregon dhe yjet e ardhshëm të futbollit me promon e saj të fundit "Future Stars" Kush është në ekipin e Future Stars…
Kjo është skuadra e çmendur e Trent Alexander-Arnold në FIFA 21
Trent Alexander-Arnold i Liverpool ka zbuluar skuadrën e tij të FIFA 21 Ultimate, me disa rivalë të Premier League që ishin të përfshirë Ekipi i Alexander-Arnold u shfaq pasi Redditor-i MojetskiNoah tha se shoku i tij kishte dalë kundër yllit…
FIFA 21 shpall fituesit e Team of the Year
Ultimate XI, e zgjedhur për paraqitjet e tyre të jashtëzakonshme gjatë 2020. Ky është Ekipi i Vitit 70 nga lojtarët më të mirë nga 12 muajt e kaluar u nominuan për FIFA 21 Team of the Year ((TOTY)), me mbi…
Jack Grealish ka një skuadër të frikshme në FIFA Ultimate Team
Ylli i Aston Villa, Jack Grealish, ka zbuluar formacionin e tij të FIFA 21 Ultimate Team dhe është thjesht fantastik Skuadra e mesfushorit të Villa ishte postuar në subreddit të FIFA dhe ka mbi 507 upvotes në kohën e shkrimit.…
Phil Foden i Manchester City ka një skuadër të frikshme në FIFA
Maestroja i mesfushës së Manchester City dhe Anglisë, Phil Foden, ka zbuluar ekipin e tij të FIFA 21 Ultimate Team dhe është një nga më të mirat që kemi parë ndonjëherë Menjëherë pasi luajti në gjysmëfinalen e Man City kundër…
EA SPORTS shton TOTW 15 në FIFA 21 Ultimate Team
EA Sports shtoi Team of the Week (TOTW) 15 në FIFA 21 Ultimate Team sot Çdo javë, EA krijon një version të ri të lojtarëve që performuan mirë pas ndeshjeve të ligave ose ndeshjeve të ekipit kombëtar. Kartat e TOTW…