Tag: fast and furious

Trailer-i i ‘Fast And Furious 9’ shfaq John Cena
Kishte një pikë në ekskluzivitetin e franchise të Fast and Furious, ku filmat filluan të ishin gjithnjë e më pak në lidhje me garat dhe situatat aksion gjysëm të besueshme, duke u bërë përkufizimi i filmave emocionues. Edhe kapitulli i…
Hobbs & Shaw 2 është zyrtarisht në zhvillim, thotë Dwayne Johnson
Ishte pikërisht koha kur Dwayne Johnson tërhoqi një helikopter me duart e tij në Hobbs & Shaw që kuptuam se ishim dëshmitar të një arti perfekt. Çdo lajm për një vazhdim do të vlerësohej shumë, dhe si zakonisht është vetë…
Vin Diesel thotë se Fast and Furious 10 do të ketë dy pjesë
Javën e kaluar u pa publikimi i trailerit të shumëpritur të F9, i cili përveç shfaqjes së një makine duke përdorur një litar ure për tu lëkundur nëpër një kanion gjigant, bëri tease kthimin e karakterit të preferuar të fansave,…
Zbulohet Fast & Furious Spy Racers, një serial i animuar në Netflix
Zbulohen kasti, data e lançimit dhe pamjet e para Universal Pictures dhe DreamWorks Animation kanë zbuluar pamjet e para dhe gjithashtu kastin e serisë në Netflix Fast & Furious: Spy Racers, bazuar në serinë miliona-dollarëshe të Universal. Producentet ekzekutivë të…
Vin Diesel ka mundësi ti bashkohet filmave të Avatar
Katër filmat e Avatar të James Cameron kanë kohë që janë në punim e sipër. Një video e re ka treguar prezencën e Vin Diesel në setin e filmit. Ylli i Fast and Furious postoi një video në Instagram të…