PUBG Mobile shprehet se kur do të vijë Erangel 2.0
Lojtarët do të duhet të presin edhe pak përpara se ta luajnë lojën. Fansat e PUBG kanë qenë duke pritur me padurim për Erangel 2.0, një version të përmirësuar dhe të transformuar të hartës klasike të Erangel. Ajo u zbulua…
Beta kineze e PUBG mobile ju tregon lojtarëve një pjesë të Erangel 2.0
Gjithsesi ende nuk kemi një informacion ekzakt për datën e lançimit të saj. Që kur u zbulua se Erangel 2.0 do të vinte në PUBG Mobile korrikun e kaluar, lojtarët kanë qenë të paduruar për të pritur versionin e ripunuar…
Erangel 2.0 mund të vijë në PUBG Mobile në dhjetor
Sipas një raportimi mendohet se Erangel 2.0 do i bashkohet PUBG Mobile në dhjetor. Sipas një raportimi të ri, PUBG Mobile ka më në fund gjasa ti bashkohet komunitetit të PC, për të patur një mundësi që të luajë në…
Kjo video e PUBG Mobile na tregon Erangel 2.0
Erangel 2.0 sjell pamje të reja nga PUBG Fenomeni i battle royale-it, PUBG Mobile ka qenë pa frikë një nga lojërat më të përfolura të vitit dhe duket se zhvilluesit duan që lojtarët ta mbajnë vëmendjen aty. Vetë loja fillestare…