fbpx
Ju duhen $6000 për të luajtur FIFA profesionalisht
Lojtarët profesionistë të FIFA janë ankuar për rregullat e reja të FIFA 20 Esports FIFA është një prej lojërave më popullore në botë dhe i lejon lojtarët të luajnë futboll në mënyra dhe mode nga më të ndryshme dhe të…
Ultimate Scream ka ardhur në FIFA 20 Ultimate Team
Këto janë letrat, objektivat dhe Squad Building Challenges Letrat Ultimate Scream Team në FIFA 20 janë versione të përmirësuara të lojtarëve të FUT, me përmirësime mbinatyrore. Kategori të ndryshme janë rritur, si Pace dhe Shooting, por këto përmirësime ndryshojnë me…
Update 1.03 vjen në FIFA 20 me rregullime dhe ndryshime të shumta
Tashmë mund ta shkarkoni update-in e fundit të FIFA 20 në Playstation 4 dhe Xbox One EA Sports ka dëgjuar ankesat e para të lojtarëve në lidhje me FIFA 20 pas javës së parë të shitjeve dhe ka sjellë ndryshime…
FIFA 20 pati shitjet më të mëdha fizike të çdo loje të lançuar në 2019
Megjithatë, kjo nuk është e gjitha FIFA 20, siç pritej nga të gjithë, është loja më e shitur këtë vit në Mbretërinë e Bashkuar. Ajo kryeson listat e kopjeve fizike për çdo platformë pas lançimit të saj në dy faza…
Këta janë 100 lojtarët më të mirë të FIFA 20 sipas rradhës
EA ka zbuluar zyrtarisht të dhënat për 100 lojtarët më të mirë në FIFA 20. Ka ardhur koha që EA të zbulojë zyrtarisht 100 lojtarët më të mirë në FIFA 20. Futbollistët që ndodhen në këtë listë ka kohë që…
Leak: Ratings të FIFA 20 zbulojnë Messi, Ronaldo & Neymar
EA Sports ka konfirmuar se ratings zyrtarë të FIFA 20 do të fillojnë sot. Gjithsesi, siç shumë prej jush mund ta keni parë, disa imazhe  dhe video janë bërë leak në komunitetin e FUT. Shikojini të gjitha ato më poshtë.…
Ja si do të duken lojtarët në FIFA 20
EA Sports është siguruar që fytyrat e lojtarëve në FIFA 20 të jenë më realistike Teksa lançimi i FIFA 20 afrohet, EA Sports është përkushtuar shumë që të sigurohet që loja e këtij viti, jo vetëm të ketë një gameplay…
FIFA 20: Volta është duke ndjekur hapat e Fortnite për të tërhequr lojtarët
Mode-i i ri i FIFA 20, Volta është një nga gjërat për të cilën lojtarët janë më të emocionuar. Pikë së pari sepse është një rikujtim i FIFA Street dhe së dyti sepse do i lejojë lojtarët të jenë krijues…
Traileri i gameplay-it të VOLTA dhe çdo gjë që dimë deri tani për të
Nostalgjia godet fort në këtë trailer Të gjithë fansa dhe jo fansa të FIFA e dinë se pjesa më e bukur rreth FIFA 20 këtë vit është VOLTA mode. Kjo është një mënyrë pak më ndryshe e të luajturit, që…
River Plate është skuadra e rradhës që bëhet ekskluzive për PES 2020
Në FIFA 20 ajo do të njihet me emrin Núñez FC PES 2020 vazhdon të fitojë ekskluzivitetin e shumë më shumë skuadrave të tjera. Më e fundit që i është bashkuar listës së Pro Evolution Soccer 2020 të Konami, është…