Tag: detroit become human

NetEase blen zhvilluesin e Detroit: Become Human
Quantic Dream, krijuesi i Detroit: Become Human dhe më shumë, është blerë nga gjigandi kinez i teknologjisë NetEase, dyshja njoftoi këtë javë. Studioja e drejtuar nga David Cage e vendosur në Paris, Francë, tani është tërësisht në pronësi të NetEase…
Detroit: Become Human sjell një manga spinoff të serisë
Detroit: Become Human është një lojë goxha e veçantë e cila dallon për premisën e saj intriguese: si duket një botë ku robotët kërkojnë të drejtat e tyre sociale? Dhe mesa duket historia vazhdon duke sjellë një spinoff të serisë…
Detroit: Become Human do të lançohet në PC këtë vjeshtë
Loja do të vijë gjithashtu me një demo Trilogjia ekskluzive për Playstation e Quantic Dream e lojërave narrative do të vijë në PC, dhe tashmë dimë dhe datën se kur. Heavy Rain, Beyond: Two Souls dhe Detroit: Become Human do…
Tre lojëra ekskluzive në Playstation vijnë për PC në Epic Store
Heavy Rain, Beyond: Two Souls dhe Detroit: Become Human do të vijnë së shpejti në PC Tre lojëra ekskluzive për Playstation, të dizenjuara nga studio e David Cage, Quantic Dream, do të vijnë në PC nëpërmjet Epic Games Store. Këto…
PlayStation Store është tejmbushur me oferta të reja
Vala e ofertave të reja arriti sot në PlayStation Store me çmime që kanë rënë më shumë se gjysma e çmimit fillestar. Çmimet e reja janë lojëra të mëdha, por edhe lojëra indie. Ulja do të zgjasë deri në 18…
Traileri i ri i Detroit: Become Human flet për revolucionin e androideve
Traileri më i fundit i thrillerit të Quantic Dream, Detroit: Become Human na prezanton me një karakter të ri të quajtur Markus, një android që lufton për lirinë me anë të çdo mjeti të nevojshëm. Pamjet japin Markus i cili…