Tag: cyberpunk

CD Projekt Red pranon se CyberPunk nuk ka përfunduar së zhvilluari
Cyberpunk 2077 është një lojë shumë më e mirë tani se sa ishte në vitin 2020, por ka ende shumë punë për të bërë për të fituar besimin e fansave kudo dhe për të përmbushur premtimet e saj origjinale. Zhvilluesi…
CD Projekt RED publikon Patch-in 1.2 për Cyberpunk 2077
CD Projekt RED publikon update-in të dytë më të madh për Cyberpunk 2077. Patch-i 1.2 - I cili është tani live për PC, PS4, Xbox One është update-i i dytë më madh që nga publikimi i lojës në Dhjetor. I…
Cyberpunk 2077: Ndryshimet që sjell Patch 1.2
Pas lançimit problematik të Cyberpunk 2077, zhvilluesi CD Projekt Red ka vendosur të rregullojë lojën e saj më të fundit RPG. Para 3 ditësh është njoftuar një listë ndryshimesh që vijnë në update-in tjetër. Patch 1.2 do të trajtojë disa…
Cyberpunk 2077 është loja më e suksesshme në Steam por me disa probleme
Loja më e fundit e CD Projekt Red, Cyberpunk 2077, po haset me të tjera probleme Cyberpunk 2077 ishte një lojërat më të shumëpritura e cila mblodhi shumë fansa dhe lançimi i saj ishte tepër i suksesshëm duke mbajtur vendin…
Night City Wire i Cyberpunk 2077 do të vijë në 19 Nëntor
Episodi i pestë i Night City Wire për Cyberpunk 2077 do të vijë më 19 nëntor Gjatë kësaj të enjteje CD Projekt do të sjellë një episod të ri të Night City Wire. Episodi i pestë pritet të tregojë më…
Pse Cyberpunk 2077 u vonua përsëri?
Cfarë e bëri CD Projekt Red që të shtyjë përsëri Cyberpunk 2077 kësaj here? Para pak ditësh kompania zhvilluese e Cyberpunk 2077, CD Projekt Red, njoftoi në Twitter se loja do të shtyhej me 21 ditë, duke e zhvendosur ditën…
Do të arrijë Cyberpunk 2077 t’ia kalojë GTA 5?
A do të mund të jetë i aftë Cyberpunk 2077 t’ia kalojë GTA 5 në aspektin e shitjes? Cyberpunk 2077 ka qënë dhe akoma është tema e diskutimit që prej shfaqjes për herë të parë dhe që akoma cinematic trailers-at…
Loja aksion cyberpunk first-person Ghostrunner lançohet muajin e ardhshëm
Përpara lançimit të shumëpritur të CD Projekt Red, ka një tjetër lojë cyberpunk first-person që do të vijë: Ghostrunner. Zhvilluesi 505 Games njoftoi se do të jetë e disponueshme në 27 twtor për PC (Steam, GOG, Epic Games Store), PlayStation…
Më shumë për Cyberpunk 2077 do të zbulohet në qershor
CD Projekt Red do të bëjë stream Night City Wire në 11 qershor Mesa duket do të zbulojmë shumë më shumë për Cyberpunk 2077 së shpejti. CD Projekt Red ka njoftuar Night City Wire për 11 qershor, i cili mesa…
Këto janë 50 fakte që duhet të dini për Cyberpunk 2077
Mund të jetë dashur gati një dekadë që të arrijmë të shohim Cyberpunk 2077 të marrë formën e një loje të plotë, por data e lançimit është më në fund shumë afër. Edhe pse CD Projekt Red shpjegoi se loja…