fbpx
Keanu Reeves i ka kërkuar zhvilluesve të Cyberpunk 2077 që t’i rrisin prezencën në lojë
Mund të kaloni më shumë kohë me mikun tuaj virtual Johnny Silverhand, personazhi i Keanu Reeves në Cyberpuk 2077, shfaqet më shumë seç pritej në lojë falë aktorit të John Wick. Johnny jeton brenda kokës së protagonistit V, në një…
Cyberpunk 2077 do të ketë multiplayer në një pikë të saj
Loja do të ketë multiplayer pasi të mbarojë me të gjithë përmbajtien e single-player CD Projekt Red ka konfirmuar zyrtarisht se Cyberpunk 2077 do të ketë komponente multiplayer, por vetëm pasi studioja të ketë mbaruar së sjelluri planin e saj…
Çdo skenë në Cyberpunk 2077 do të jetë tërësisht first person
Përfshirë këtu skenat e seksit Tashmë që lojërat The Witcher na kanë dhënë mundësinë të shohim Geralt nga larg, kur ai ishte duke kalëruar ose duke u qetësuar në vaskë, shumë ishin të surprizuar nga perspektiva first-person e Cyberpunk 2077.…
CD Projekt Red do të zhvillojë më shumë lojëra Witcher dhe Cyberpunk
Zhvilluesi po ndjek një model të ri me 2 seri kryesore Tashmë që po vjen fundi i zhvillimit të Cyberpunk 2077, CD Projekt Red duket se do të përdorë një model me 2 seri kryesore. Kjo konfirmon si për investitorët…
Zbulohen më në fund 14 minuta gameplay nga Cyberpunk 2077
Shikoni si është të luash si një Strong Solo ose Netrunner Pas shumë pritjesh, gameplay i ri i Cyberpunk 2077 më në fund ka ardhur dhe duket se i ka lënë të gjithë lojtarët që prisnin më shumë detaje mbi…
Cyberpunk 2077 nuk do të ketë gjini personazhesh
Mund të jeni, një femër, një mashkull, një miksim i të dyjave.. mund të jeni çfarë të doni ju. Ka ende kohë përpara se RPG e shumëpritur e CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 të lançohet, por me datën e lançimit…
Cyberpunk 2077: Detaje të reja vijnë për Companions, Flathead etj
Do të mund të notoni në lojë Detaje të reja mbi gameplay-in e Cyberpunk 2077 janë zbuluar. Këto lidhen me mënyrën se si funksionojnë companions, se si eksplorohen zonat etj. Detajet janë konfirmuar nga dizajneri kryesor i lojës, Pawl Sasko…
Imazhet e reja të Cyberpunk 2077 tregojnë makinat dhe combat-in
CD Projekt Red ka publikuar një tjetër set me screenshote të imazheve të Cyberpunk 2077, duke ja shtuar imazheve që ju kanë dhënë fansave me pikatore gjatë Gamescom. Ky raund fokusohet kryesisht te mjediset e lojës, por mund të vihen…
Cyberpunk 2077 dhe Mortal Kombat 11 do të vijnë në Stadia
Google gjithashtu konfirmoi 'The Elder Scrolls Online,' 'Borderlands 3,' dhe 'Superhot.' Nga të gjitha platformat e disponueshme për të luajtur lojëra, mund të themi se Stadia është ndër më të veçantat. Shërbimi streaming i Google, ndonëse jo i pari në…
Kush është loja më e shumëpritur e Gamescom 2019?
Momentalisht ka një debat të madh në komunitetin e gaming mbi lojën më të shumëpritur të 2019s. Sado që është një tematikë e diskutueshme, dimë se loja që pritet më shumë nga Gamescom 2019 është Cyberpunk 2077 e CD Projekt…