Tag: cosmetics

FIFA 22 Ultimate Team sjell në shitje anime cosmetics
Një vit tjetër, një tjetër FIFA. Nuk ka ndryshuar shumë në FIFA 22, teknologjia e re e lojës Hypermotion tingëlloi interesante, por vërehet vetëm kur në të vërtetë po e kërkoni. Sidoqoftë, ka një gjë që na kapi në befasi,…
Tashmë mund të ndani skins & cosmetics në Call of Duty
Aktivision mund të lejojë ndarjen e skins brenda lojërave të saj, si Call of Duty, i cili mund të revolucionarizojë mikrotransaksionet. Call of Duty mund të kërkojë të revolucionarizojë blerjet në lojë duke u treguar shumë bujarë. Një dokument i…
Skins dhe cosmetics të bërë leak në Fortnite update v15.40
Update v15.40 në Fortnite është tashmë këtu dhe pritet të sjellë bashkë me të sete të reja skinesh dhe cosmetics që lojtarët mund të kenë. Falë leaks tashmë kemi mundësi të shohim se çfarë do të jenë ato: SKINE TË…
Më shumë cosmetics të Mandalorian do të vijnë në Fortnite
Një leak i ri në Fortnite ka zbuluar se më shumë cosmetics të Mandalorian janë në punë e sipër dhe se Epic Games mund të ketë një pickace që do i bashkangjitet skinit në të ardhmen. Dataminer-i i Fortnite SmearReddit…
Të gjithë skins dhe cosmetics të bërë leak në Fortnite Chapter 2 Season 5
Fortnite Chapter 2 Season 5 ka ardhur dhe pas update-it të madh dataminers i janë futur punës për të parë të gjitha skins dhe cosmetics që mund të presim të shohim në lojë. VastBlast ishte një dataminer që publikoi disa…
Të gjitha skinet dhe cosmetics të bëra leak nga update v14.60 në Fortnite
Epic Games po përgatitet për një drop të ri të skineve të Fortnite Battle Royale pas update v14.60, pasi shumë veshje dhe skins janë bërë leak nga dataminers, të cilat ilustrojnë se çfarë do të vijë së shpejti në lojë.…
Ky leak i Fortnite zbulon cosmetics për ditëlindjen e lojës
Dy skine të reja armësh janë zbuluar paraprakisht nga leakers pak para festimit të tre vjetorit të Fortnite. Edhe më shumë gjëra pritet të jenë në rrugë e sipër. Dataminer-i Fevers, zbuloi se janë të paktën dy cosmetics falas që…
Si të ndryshoni skinet dhe cosmetics në Fortnite gjatë një ndeshjeje
Epic Games ka shtuar një veçori të re në Fortnite Battle Royale që i lejon lojtarët të ndryshojnë skinet dhe cosmetics-at e tyre, pa patur nevojë të kthehen mbrapsht në lobby. Nëse doni të zbuloni se si, vazhdoni të lexoni…
Të gjitha skinet dhe cosmetics të bëra leak në update v12.60 të Fortnite
Patch v12.60 i Fortnite ka ardhur dhe po fillon të sjellë me ngadalë fundin e këtij sezoni. Nga ana e cosmetics ky patch është pak më i lehtë se të tjerët, me vetëm disa skine të reja që kanë ardhur…
Të gjitha skinet dhe cosmetics e bëra leak në Fortnite update v12.30
Patch-i i fundit i Fortnite është i gjithi për Deadpool, me personazhin e Marvel që ka marrë POI në emrin e tij përgjatë hartës dhe një skin të shumëpritur me të cilin lojtarët mund të pajisen. Gjithashtu do të ketë…