Valorant mund të marrë së shpejti Clash tournaments
Riot do të nis një projekt të ri për Clash në Valorant ku ju mund të luani me lojtar që kane rank më të lart se ju Valorant’s competitive system po merr një ndrryshim tjetër në Act 3, me kufizime…
Riot zbulon League of Legends Clash për Worlds 2020
Riot zbulon ngjarjen më të madhe ndonjëherë të League of Legends Clash për Worlds 2020 Clash ka qenë gjithnjë e më i popullarizuar ndërsa koha kalon në League of Legends. Sidoqoftë, nëse po mërziteshit nga turnetë mujorë, Riot ka menduar…
Lojtarët e League of Legends janë të acaruar me smurfs në Clash
Turnamentet javore të League of Legends janë ende të mbushura me smurfs në ranks më të ulëta Që kur u zbulua në 2018, Clash në League of Legends ka patur vazhdimisht shumë probleme. Më përpara, Riot kishte probleme me serverat…
Do të ketë më shpesh Clash në League of Legends gjatë pandemisë
Bëni gati ekipin dhe praktikohuni Duket se Riot po bën gjithçka munden për ta bërë qëndrimin në shtëpi më argëtues. Producenti kryesor i League of Legends Joe “New001” Tung shpjegoi në një video se turnamentet Clash do të zhvillohen më…
Riot do të zgjidhë problemet e lag-ut që solli Clash
Shumë lojtarë raportuan probleme gjatë kësaj fundjave Gjatë Clash-it të kësaj fundjave në League of Legends, shumë lojtarë raportuan probleme të shumta me ping, lag dhe crash-e të lojës. Nëse ishit pjesë e këtyre lojtarëve, mos u shqetësoni, pasi Riot…
Clash është hequr për herë të tretë nga Rainbow Six Siege
Operatorja vazhdon të ketë probleme Lojtarët e Rainbow Six Siege sërish nuk do të kenë mundësi të luajnë Clash. Tashmë, është gjetur një sërish një exploit me operatoren dhe është vendosur që ajo të hiqet nga loja për herë të…
Lojtarët e Rainbow Six Siege janë të pakënaqur me rikthimin e Clash
Rikthimi i operatores duket se ka shqetësuar lojtarët e Rainbow Six Siege Rainbow Six Siege ka kaluar përtej pritshmërive të lojërave tipike FPS. Edhe pse ka tashmë thuajse 5 vite që është lançuar, loja ka mbetur popullore falë mbështetjes së…
Clash do të rikthehet në League of Legends në 30 shtator
Clash do të testohet sërish në serverat europianë ditën e nesërme Clash do të rikthehet në Europë për një periudhë testimi dy ditore dhe fansat që mund të luajnë kanë mundësi të regjistrojnë ekipet e tyre tashmë. Periudha e testimit…