Kjo është gjithçka dimë për AMD Ryzen Threadripper 3990X
CPU-ja më e re e AMD ka disa parametra fantastikë Komuniteti teknologjik ka debatuar për një kohë të gjatë se cila kompani është zgjedhja më e mirë për procesorin tuaj, AMD apo Intel. Megjithatë, me zbulimin në CES 2020 të…
Njihuni me Galaxy S10 Lite dhe Note10 Lite nga Samsung
Më shumë akses në inovacionet e famshme të paketës Galaxy duke pëfshirë veçoritë më të fundit të kamerës, S Pen dhe aplikacione të tjera kyc të produktivitetit dhe shprehjes së krijimtarisë Samsung Electronics njoftoi ditën e djeshme lançimin e Galaxy…
Razer sjell një controller të ngjashëm me Switch për Android dhe iOS
Razer Kishi pritet të vijë në fillim të 2020 Në tetor, Razer zbuloi Junglecat, një controller për mobile me dy pjesë të ngjashme me Joy-Con të Nintendo Switch, të cilat vendoseshin në të dyja krahët e telefonit, por ai punonte…
Samsung shpall një tastierë të padukshme në CES 2020
Të shkruash në një pajisje celulare nuk është gjithmonë gjëja më e lehtë për të bërë, veçanërisht kur duhet të shkruani shumë. Tani, Samsung është duke zhvilluar një produkt të ri që mund të jetë vërtet ajo çka i nevojitet…
Sony zbulon logon zyrtare të PS5 dhe askush nuk është i befasuar
Zbulimi i vogël i Sony në CES 2020 nuk ishte ai që shpresuam Sony ka zbuluar logon zyrtare të PS5 në CES 2020, që duket saktësisht si logot e PS4 dhe PS3. Kur Jim Ryan doli në skenë në CES…
Ja si mund të shihni CES 2020 të Sony, konferenca ku mund të zbulohet PS5
Ja se kur dhe ku mund ta shihni CES 2020. Pak para fundit të vitit që lamë pas, Sony informoi për prezencën e tij në Consumer Electronics Show ose CES për shkurt. CES 2020 fillon të martën e datës 7…