Historia e Cyberpunk 2077 është më e shkurtër pasi shumë njerëz nuk e mbaruan The Witcher 3
Cyberpunk 2077 do të ketë një histori më të shkurtër se ajo e The Witcher 3, loja e fundit kjo e zhvilluesit CD Projekt Red. Një nga dizajnerat e Cyberpunk 2077 shpjegoi se zhvilluesi kishte marrë ankesa të shumta për…
Dy trailers të rinj të Cyberpunk 2077 shfaqin Night City dhe bandat që jetojnë atje
Lajmi i madh nga ekspozita e djeshme e Cyberpunk 2077 ishte zbulimi i kërkesave të sistemit për PC.  Por kjo nuk është gjithçka që ndodhi. CD Projekt gjithashtu lëshoi ​​disa trailers të rinj që shfaqnin Night City, makthin e gjerë…
Cyberpunk 2077 do të ketë një Night City Wire tjetër javën e ardhshme
Do të përqendrohet në vetë Night City dhe bandat që e kontrollojnë atë Pjesa e tretë e Night City Wire të Cyberpunk 2077 është konfirmuar: ajo është vendosur të transmetohet të premten e ardhshme, 18 Shtator në 18:00 (me orën…
Lojtarët e Cyberpunk 2077 mund të “presin më shumë” DLC sesa The Witcher 3
Gjatë një thirrje konference në gjysmën e parë të vitit 2020, një nga pyetjet kishte të bënte me suportin pas lojës për lojën RPG, dhe nëse do të ndiqte një trajektore të ngjashme me shumë aventura të Geralt. Përgjigja është…
Sa GB do të duhen për të instaluar Cyberpunk 2077?
Hehhe, jo 200. Sado që ende nuk ka shenja për parametrat që do të kërkojë Cyberpunk 2077, dimë se loja nuk do të zërë aq shumë hapësirë në PC tuaj, sa çfarë sugjeroi një thashethem i fundit. Pas një postimi…
The Witcher 3 po merr një version të përmirësuar next-gen falas
...por vetëm nëse e keni The Witcher 3 tani, mund ta merrni falas "The Witcher 3 do të vijë në gjeneratën tjetër!" njofton postimi i CDPR në Twitter. "Një version i përmirësuar vizualisht dhe teknikisht i lojës do të jetë…
Cyberpunk 2077 do të ketë DLC falas si The Witcher 3
Witcher 3 mori 16 DLC items falas Cyberpunk 2077 do të marrë disa DLC falas pas lançimit të lojës. Kur The Witcher 3: Wild Hunt u lançua, CD Projekt Red solli 16 DLC falas për lojën, përgjatë tre muajve pas…
Zbulohen detaje për armët në Cyberpunk 2077
Night City Wire stream për Cyberpunk 2077 u thellua në një nga historitë e origjinës së "Lifepath", me një fokus në Nomads, që marrin Badlands si habitatin e tyre dhe gjithashtu tregoi disa nga armët e rëndësishme, që lojtarët do…
Më shumë detaje të Cyberpunk 2077 do të vijnë në episodin e ri të Night City Wire
Episodi i ri është caktuar për të hënën,10 gusht, në orën 18:00 Duke njoftuar stream-in e ri, zhvilluesi i saj thotë se "do të ndajë detaje rreth rrugëve që ndjekin personazhet në lojë, do t'ju tregojë llojet e armëve që…
Beta false të Cyberpunk 2077 po ju dërgohen në email-e, mos i hapni ato
Sado të emocionuar të jenë shumë lojtarë që do të jenë në gjendje të luajnë Cyberpunk 2077 kur të dalë në shtator, CD Projekt RED është ende duke u bërë thirrje fansave të tregohen të kujdesshëm, veçanërisht duke marrë parasysh…