Tag: call of duty warzone

Loadout më i mirë për AUG në Warzone
Me lançimin e Call of Duty: Warzone Season Two, zhvilluesi Raven Software duket se po sjell ndryshime të reja në arsenalin e armëve. Raven Software si gjithmonë ka sjellë edhe këtë herë ndryshime në mënyrë të fshehtë tek armët e…
Gjithçka që ne dimë mbi hartën e re në Warzone
Duket sikur Verdansk, harta e parë e madhe në Warzone po përfundon më në fund kur Season 2 të përfundojë në prill. Duke gjykuar nga thashethemet që po qarkullojnë, mund të themi që kjo harte do të zëvendësohet nga një…
Raven Software heq Armored Royale nga Call of Duty: Warzone
Armored Royale është hequr nga Call of Duty: Warzone sot ndërsa Raven Software heton një bug që lejon lojtarët të kthehen të padukshëm. Gjatë fundjavës, lojtarët e Warzone filluan të hasnin lojtarë të padukshëm në playlist-in e Armored Royale. Këta…
Një cheater i Warzone shpjegon se sa lehtë mund të bëni hack pa marrë ban
Të bësh hack në Call of Duty Warzone është më e thjeshtë se sa ne e mendonim Problemi i cheating dhe hacking në Warzone ka qenë tepër i madh që prej lançimit të Warzone dhe ka filluar të përkeqësohet gjithmonë…
Lojtarët e Warzone mund të futen në Gulag pa vdekur ende
Një youtuber i Call of Duty: Warzone zbulon metodën e saktë të nevojshme për të bërë 'spawn' në Gulag pa pasur nevojë të vdesësh më parë në luftime Gulag është një vend i shenjtë për komunitetin e Call of Duty:…
Një rekord i ri vendoset në Call of Duty Warzone
Ekipi prej katër lojtarësh thyen rekordin e vjetër në Warzone Rekordet e vendosura në Call of Duty: Warzone janë vendosur shpesh nga lojtarë ose grupe lojtarësh të ndryshëm. Së fundmi, rekordi i vendosur nga një grup lojtarësh gjatë muajit maj…
Update-i i fundit i Warzone shton mundësinë për lojëra private
Shënimet e patch zbuluan një surprizë Në një zbulim të madh për komunitetin konkurrues Call of Duty: Warzone, shënimet e patch-it të Infinity Ward për update 1.29 kanë një surprizë - një version beta për lojërat private Warzone. Që nga…
Lojtarët e Call of Duty: Warzone kanë gjetur fantazma përreth Verdansk
Armiqtë nuk janë e vetmja gjë për të cilën duhet të shqetësoheni Përditësimi Haunting in Verdansk në Call of Duty: Warzone ka shtuar shumë content drithëruese rreth hartës. Lojtarët kanë hasur frikë kërcimi kur hapin arka dhe versioni natën i…
Lojtarët mbeten zombie kur fitojnë në Call of Duty: Warzone Zombie Royale
Ju prapë mund të fitoni edhe nëse keni vdekur ne Call of Duty: Warzone Zombie Royale Zombie mod në Call of Duty: Warzone lejon lojtarët të rilindin si zombie dhe të hakmerren me armiqtë e tyre që i dërguan në…
Call of Duty: Modern Warfare nuk përshtatet më me 250 GB SSD
Ju kujtohet kur kërkesat e sistemit për Call of Duty: Modern Warfare rekomanduan 175 GB hapësirë të lirë dhe ne menduam se ishte shumë? Në gusht një azhurnim e shtyu atë mbi 200 GB, gjë që ne sugjeruam se ishte…