Tag: bug

Bug-u i çmendur i Fortnite është duke shkaktuar probleme me ekranet
Në një kthesë mjaft të çuditshme të ngjarjeve, një glitch i Fortnite po shkakton probleme me ekranet e lojtarëve duke i shfletuar ekranet në një kënd tjetër dhe kjo ka sjellë pakënaqësi të shumta. Fortnite është një botë me mundësi…
CS:GO u zhduk në mënyrë misterioze nga Steam
Disa faqe dyqanesh për lojërat Steam u zhdukën, duke përfshirë faqen e store-it për Counter-Strike: Global Offensive. Nga një vështrim i shpejtë në SteamDB, ai do të tregojë se të gjitha screenshot-et, videot, Steam achievements dhe përshkrimi i dyqanit për…
Ky bug i Valorant ju lejon të shihni armiq kudo në hartë
Ish-pro i CS:GO, shroud, së fundmi ka vënë re një bug në Valorant i cili mund të shndërrohet në një 'exploit' për shumë lojtarë të lojës. Gjatë një stream-i të kohëve të fundit, shroud ishte duke shijuar një lojë të…
Ky bug i CS:GO ju jep $1,000 sa herë që vdisni
Patch-i i fundit i Counter-Strike: Global Offensive prezantoi një bonus për lojtarët e ngecur në një lojë pasi një shok i skuadrës u largua. Ishte menduar t'u jepte lojtarëve një shans për të fituar pasi zhvilluesit hoqën bots nga mode-i…
Bug i ri i CS:GO ju lejon të gjeni armiq nëpër cepa
Ping-et e lojtarëve të CS:GO janë tepër të dobishme, por ata gjithashtu kanë pasur disa bugs të ndryshme që nga lançimi i tyre. Ky i fundit që shfaqet është duke i bërë lojtarët e armikut të bëhen tag nga lojtarët…
Ky bug i CS:GO bën që kokat e lojtarëve të zhduken
Nëse keni luajtur Counter-Strike për ca kohë, atëherë pa dyshim që jeni njohur me rëndësinë e kapjeve të headshots. Headshots do të sjellin vrasje me 1 goditje me shumicën e armëve dhe aftësia për të kapur vazhdimisht goditje të tilla…
Ja se si do të dukej Warzone nëse nuk do të ishte first-person
Warzone është një përvojë krejtësisht first-person, por ky bug i çuditshëm në Modern Warfare ka zbuluar se si mund të duket third-person në Warzone Falë një lojtari me fat, i cili ka username-in u/lIllIlIIlIIl në Reddit, ne mund të shohim…
Lojtarët e Warzone raportojnë një bug së fundmi që i prish lojën
Warzone është në mes të LTM-ës Haunting in Verdansk që shton një atmosferë drithëruese për t’iu përshtatur sezonit të Halloween. Por disa lojtarë po përjetojnë një ekran të zi kur bien në hartë dhe nuk mund të shohin rrethinat e…
Bug-u i FIFA 21 bën që lojtarët të kërcejnë si Super Mario
Në fillim të këtij muaji, EA lëshoi ​​FIFA 21, duke shërbyer si loja e 28-të në serinë FIFA. Sigurisht, nuk është e pazakontë që lojërat që sapo janë lëshuar të mbushen me bugs dhe glitches të vogla, dhe meqënëse po…
Turret-a e Killjoy dominon përsëri në Valorant, por këtë herë në Icebox
Harta e re e VALORANT po shkakton disa telashe Një lojtar i VALORANT zbuloi një game-breaking exploit në Icebox sot, duke lejuar që Killjoy's Turret të vendoset jashtë hartës. Turret-i mund të dallojë armiqtë përmes mureve dhe t'i gjuajë ata,…