Tag: a way out

Filmi i rradhës i Black Panther do ta bëjë Chadwick Boseman krenar
Black Panther: Wakanda Forever thuhet se është në fillimet e prodhimit. Filmi, i cili vijon monumentin e suksesshëm Black Panther, do të kthejë Universin Marvel në vendin e trilluar Afrikan të Wakanda. Por këtë herë, Mbreti T'Challa nuk do të…
Zhvilluesi i A Way Out ka kritikuar Candy Crush Saga, pas pretendimeve që janë kreativë
Zhvilluesi i "A Way Out" ka kritikuar zhvilluesin e Candy Crash, King, përsa i përket kreativitetit. Josef Fares ishte një pjesë e panelit të diskutimit gjatë Game Lab Barcelona, vendi ku ai vendosi të flasë pak për zhvilluesin e lojës…
Loja A Way Out është surpriza e EA Play 2017
Një nga lajmërimet më surprizuese të konferencës së EA Play 2017 ishte trailer për një lojë të re të quajtur A Way Out. Publikuar nga EA Originals dhe zhvilluar nga Hazelight, skuadra pas  lojës Brothers, A Way Out ështe një aventurë…