Tag: you

Netflix lançon formacionin e plotë të filmave dhe shfaqjeve televizive të reja që vijnë këtë vjeshtë
Me ardhjen e shtatorit, Netflix sapo njoftoi formacionin e tij vjetor të Netflix & Chills, i cili përfshin seri të reja televizive dhe filma që fillojnë këtë muaj. Duke filluar nga, 15 Shtator, shërbimi i transmetimit do të lançojë filma…
Nintendo Switch prezanton trailer ‘Mii, you, everyone!’
Nintendo i Japonisë zbuloi një trailer të re ‘karakteristikash dhe prezantimesh’ për lojën aventureske Miitopia jo shumë kohë më parë, dhe tani Nintendo i Evropës ka ngarkuar një version anglisht me titull ‘Mii, you, everyone!’. Trailer-i pesë minutëshe e përgjithshme…