fbpx
Zhvilluesit e Hitman po punojnë me një lojë të re
Me shumë mundësi kjo lojë nuk është Hitman 3 IO Interactive ka njoftuar se është duke punuar me një lojë të re për konsola dhe PC dhe Warner Bros Interactive. Se çfarë është ekzaktësisht loja është një mister, por si…
Fortnite Darkfire Bundle do të vijë për çdo platformë këtë fundvit
Darkfire Bundle do të ketë 13 cosmetic items Fortnite Battle Royale mund të jetë një lojë falas, por kjo gjë nuk do e ndalojë Epic Games që ta vërë atë në raftet e dyqaneve gjatë sezonit festiv. Në një parntership…
Filmi Joker përshkruhet si një “arritje e lartë kinematografike”
"Sado që është duke punuar me një material populist, ka ambicie të madhe." Një nga filmat më të pritur të 2019s është Joker me protagonist Joaquin Phoenix. Filmi do ta ketë premierën e tij në tetor, por tashmë është shfaqur…
Kemi një datë lançimi për filmin e ri të Mortal Kombat
Pas lajmit që xhirimet për filmin e ri të Mortal Kombat do të fillonin këtë vit në Australi, Warner Bros ka vendosur një datë për ardhjen e filmit. Pritja jonë do të zgjasë deri në 5 Mars të 2021. Se…
Gjasat janë që Robert Pattinson do të jetë Batmani i ardhshëm
Askush nuk është i kënaqur për këtë lajm... Ajo çfarë kurrë nuk do e prisnim ishte që pasardhësi i Ben Affleck në rolin e Dark Knight të ishte Robert Pattinson. Epo ja që ky është lajmi që e ka bërë…
Këto duket se do të jenë të gjithë personazhet e Mortal Kombat 11
Zërat mbi lojën sa vijnë e shtohen Një ditë e re sjell informacione të reja mbi Mortal Kombat 11, lojën e shumëpritur fighting nga NetherRealm Studios. Por, ndryshe nga herët e tjera kur ne kemi parë vetëm një pjesë të…
Aquaman 2 është konfirmuar dhe do të ketë skenaristin e tij origjinal
Ende nuk dihet nëse do të jetë pjesë e projektit edhe regjizori i filmit të parë Aquaman solli mbi $ 1.1 bilion në box office, duke u bërë automatikisht një nga filmat komercial të vitit. Me një sukses të niveli…
Jepen informacione të reja mbi filmin e shumëpritur Minecraft
Filmi Warner Bros. Minecraft ka një regjizor të ri, Peter Sollett, puna e të cilit përfshin serinë televizive The Path nga Hulu dhe filmat Freeheld dhe Nick dhe Norah's Infinite Playlist. Sollett ka zëvendësuar bashkë-krijuesin It’s Always Sunny in Philadelphia Rob McElhenney, i cili hoqi dorë…
Hitman 2 Review
Hitman është vendi ku vdekja vjen në mënyrat e saj më të larmishme. Qofshin këto mënyra tradicionale ose vërtet të veçanta dhe kreative. Hitman 2 u lançua në 13 nëntor për platformat PS4, Xbox One dhe PC. Loja, si edhe…
A do të mund të kemi një Batman Arkham Collection të ri?
Në 2013 Warner Bros lançoi Batman: Arkham Collection, që përfshinte Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City dhe Batman: Arkham Origins. Pesë vite më vonë, duket se kompania po përgatit një tjetër koleksion të tillë. Emri qendron i njejtë, por këtë…