Tag: trailer

Traileri më i fundit i Elder Scrolls Online: Blackwood
Traileri më i fundit kinematografik për The Elder Scrolls Online: Blackwood tregon Prince of Destruction, Mehrunes Dagon, përballur me heronjtë e kapitullit të ri Blackwood. Me më pak se një javë për të bërë derisa të mund të provojmë The…
Epic punoi me vëllezërit Russo për të krijuar trailer-in më të fundit të Fortnite
Regjisorët e njohur të Marvel kanë dhënë kontributin e tyre për Fortnite i cili u shfaq gjatë Chapter 2, Season 6. Interneti shpërtheu me biseda dhe reagime rreth tregimit kinematografik për Fortnite Kapitulli 2, Sezoni 6, Zero Crisis, dhe tani…
Deathloop prezanton trailer e ri të quajtur Déjà Vu
Arkane Studios dhe Bethesda Softworks kanë sjellë një trailer të ri për Deathloop, e cila është një lojë ekskluzive për PlayStation 5, gjatë eventit online State of Play. Trailer më i fundit i Deathloop është i mbushur plot me aksion…
Trailer më i fundit i Mortal Kombat tregon dhunë totale
Filmi i Mortal Kombat ka debutuar së fundmi me një trailer të ri dhe mund të shohim që ky film do të jetë po aq i dhunshëm sa lojërat që seria e Mortal Kombat ka. Filmi i ri Mortal Kombat…
Shikoni trailerin e parë të Godzilla vs. Kong
Traileri për filmin e shumëpritur Godzilla vs. Kong më në fund ka ardhur dhe duket se filmi do të jetë goxha intensiv. Filmi nën regjizurën e Adam Wingard është i katërti në  Warner Bros. and Legendary Pictures's MonsterVerse, pas Godzilla, Kong:…
IO Interactive zbulon trailerin kinematik të Hitman 3
Në 2017, krijuesi i Hitman dhe zhvilluesi IO Interactive i habitën të gjithë duke dalë nga hija e Square Enix, për t'i bërë gjërat në mënyrë të pavarur. Me të drejtat e Hitman në dorë, kompania vazhdoi përpara. Që nga…
Harta e re e Escape From Tarkov mund t’ju shkatërrojë PC-në
Epo, të paktën duket bukur apo jo?! Të gjithë kemi një marrëdhënie abuzuese me lojërat, apo jo? Ndonjëherë i abuzojmë ne me to dhe ndonjëherë na abuzojnë ato ne. E kur ndodh ky rasti i dytë, shumë herë qëllon që…
GTA Online zbulon trailerin e ri për Cayo Perico Heist
Heist i ri i GTA Online të Rockstar Games dhe destinacioni i tij ishullor shoqërues po vijnë javën e ardhshme me një trailer të ri të lëshuar së fundmi për aventurën e tyre të ardhshme. Aty do të gjeni klube,…
Harta e re e Warzone, Rebirth Island zbulohet në trailerin e ri
Pas shumë leaks dhe aludimesh, Rebirth Island zbulohet zyrtarisht Traileri tregon përrallën e Russell Adler, i cili më parë u infiltrua në Rebirth Island për të gjetur një linjë eksperimentale të prodhimit Nova 6, një lloj gazi vdekjeprurës nga historia…
Traileri i lançimit të Cyberpunk 2077 është këtu
Ne kemi parë shumë trailers dhe video të Cyberpunk 2077 tashmë, por me lëshimin e lojës tani të pashmangshëm, CD Projekt ka lëshuar atë të madhin: Traileri zyrtar i lançimit të Cyberpunk 2077 është këtu. Traileri është ndërtuar rreth klipeve…