Tag: tom henderson

Insider zbulon disa nga lojërat e ardhshme të Ubisoft
Ubisoft është një ndër kompanitë më të mëdha në industrinë e gaming dhe një insider i kësaj industrie na ka sjellë disa informacione rreth lojërave që kjo kompani do të sjellë. Informacioni në fjalë na vjen nga insider i famshëm,…
Një tjetër Battlefield thuhet se është duke u zhvilluar
Nuk jam i sigurt se ka një person të vetëm që mund të thotë me gjithë zemër se Battlefield 2042 i përmbushi pritshmëritë e tyre. Ishte një nga ato versione që ndoshta ra edhe më keq se sa duhej të…
Bully 2 mund të jetë në zhvillim pavarësisht njoftimit të GTA 6
Bully 2 mendohet të jetë ende në punë, pavarësisht konfirmimit të fundit se GTA 6 është në zhvillim e sipër në Rockstar. Në bisedë me llogarinë në Twitter @Bully2Source, zbuluesi i njohur Tom Henderson konfirmoi se ai i qëndron deklaratës…
Remaster i trilogjisë së GTA mund të vonojë më shumë seç pritej
Një leaker i besueshëm ka pohuar se fansat e GTA mund të presin më shumë sesa pritej për Trilogy Remastered, me titullin që potencialisht do të dalë në vitin 2022. Edhe pse shumë fansa të Rockstar po presin me padurim…
Loja e re e Call of Duty do të njoftohet javën e ardhshme
Sezoni i festave të vitit 2021 po afrohet, dhe megjithatë, ne ende kemi akoma shumë pak detaje zyrtare mbi titullin kryesor të Call of Duty të këtij viti. Ne e dimë që Sledgehammer Games është përgjegjës për lojën, që thuhet…
Kjo është zgjidhja nëse nuk prisni dot më për GTA 6
Grand Theft Auto: Vice City është një lojë interesante për botën e tij, historinë tërheqëse që u frymëzua nga ngjarjet e vërteta të viteve '80 dhe, natyrisht, kolona zanore e saj. Lojtarë të panumërt po kërkojnë për një remaster të…
Një lojë e Battlefield do të vijë së shpejti falas
Electronic Arts do të lejojë  Battlefield 1 ta shkarkoni falas nga java e ardhshme, sipas informacioneve të brendshme nga Tom Henderson. Është e sigurt të thuhet se Battlefield 1, i cili nisi në vitin 2016, nuk kujtohet më me dashuri…
Mund të jetë zbuluar data se kur do të dalë GTA 6
Po bëhen afërsisht më shumë se 5 vite që thashetheme dhe leaks të ndryshëm qarkullojnë rreth Grand Theft Auto 6 të cilët njerëzit po e presin me padurim. Por një leak i fundit mesa duket na tregon se Rockstar ka…
Battlefield 6 mund të mos ketë një story campaign mode
Përpara lançimit të Battlefield 6, thashethemet kanë filluar të sugjerojnë se një campaign mode mund të mungojë në lojë. Fansat janë shumë të entuziazmuar rreth lojës së fundit të Battlefield, e cila do të lançohet në qershor. Lojërat e Battlefield…
Zbulimi i Battlefield 6 mund të jetë vonuar
Javën e kaluar, dukej sikur zbulimi i Battlefield 6 ishte afër. Tani, personat e brendshëm po raportojnë se trailer-i i parë i lojës FPS mund të jetë vonuar. Jeff Grubb i GamesBeat komentoi  për këtë çështje, duke ndarë në Twitterlistën…