Tag: the crew 2

The Crew 2 Season 5 Episode 2: American Legends del nesër
The Crew 2 vazhdon të ofrojë përditësime falas pas lëshimit me publikimin e Season 5, Episode 2: American Legends. Duke u zhytur më thellë në folklorin amerikan të automobilave, American Legends do të shohin lojtarët të zbulojnë automjete legjendare nga…
Pas 4 vitesh The Crew 2 merr update për PS5 dhe Xbox Series X
Crew 2 po merr një upgrade next gen për të gjithë lojtarët e PS5 dhe Xbox Series X. Në korrik 2022, loja e garave 2018 e Ubisoft do të marrë përmirësime falas të gjeneratës së re për të gjithë lojtarët.…
The Crew 2 vjen falas këtë fundjavë për PC dhe konsola
Ubisoft po vazhdon akoma duke festuar 35-vjetorin e saj dhe duke na dhuruar çdo javë lojëra falas për t’u luajtur ose për t’i mbajtur. Dhe këtë javë një ndër lojërat falas do të jetë The Crew 2. The Crew 2…
Fundjava falas në The Crew 2
Teksa e gjithë vëmendja e fansave të lojërave racing është tek loja e re e serisë Forza Horizon 5, Ubisoft tërheq vëmendje duke sjellë një ndër lojërat e saj racing falas. The Crew 2 është falas për t’u shkarkuar dhe…
The Crew 2 sjell një trailer për Season 2 Episode 2: The Game
Ubisoft's The Crew 2 ka marrë një trailer të re për episodin e saj të fundit të ardhshëm. Episodi i ri për Sezonin 2, i titulluar "The Game", do të mbërrijë më vonë gjatë kësaj jave dhe do të ketë…
The Crew 2 Season 1 Episode 2: The Hunt, është i disponueshëm sot
Dje, Ubisoft njoftoi se The Crew 2 Season One Episode Two: The Hunt, update më i fundit i sjellë në lojën open-world të Ubisoft, do të jetë i disponueshëm në Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation…
Bugatti Legendary vijnë në The Crew 2 të Ubisoft
Ubisoft njoftoi se Elite Bundle e gjashtë për The Crew 2 do të jetë në dispozicion për shkarkim dhe përmban dy nga automjetet më prestigjioze Bugatti në histori: La Voiture Noire (2019) dhe Atlantic Type 57V SC (1936). Ndërsa e…
F1 2018 merr kreun në shitjet e lojërave në UK
Fundjava e Britanisë së Madhe për pushimet bankare nënkuptonte një vonesë në të dhënat e tabelës, por më në fund ato arritën dhe ka pak një tronditje në renditjen e shitjeve. F1 2018 mori pole position në javën e saj…