Tag: supercell

Stu bashkohet me Brawl Stars së bashku me Power League
Stu u bashkua me Brawl Stars në update-in më të fundit dhe po ashtu Power League tani shfaqet në vend të sistemit të dikurshëm të Power Play. Ky update ishte parashikuar shumë nga lojtarët sepse serverat kishin bugs kohët e…
Brawl Stars sjell 2 brawlers të rinj, skins dhe shpërblime falas
Një nga brawlers do të jetë falas për të gjithë gjatë Brawlidays Brawlidays janë këtu në Brawl Stars dhe kanë sjellë shumë gjëra në lojën mobile. Në një episod të ri të Brawl Talk, drejtuesi i lojës dhe menaxheri i…
Këto janë planet e esports të Brawl Stars për 2021
Supercell zbuloi planet e saj për Kampionatin e Stars Brawl 2021 sot. Konkurrenca po zgjerohet ndjeshëm vitin e ardhshëm me më shumë sezone dhe rajone që çojnë në Brawl Stars World Finals 2021. Vitin e ardhshëm do të ketë tetë…
Clash Royale League World Finals 2020 nuk do të ketë një audiencë live
Supercell ka hequr dorë nga planet për një audiencë live në Clash Royale League (CRL) World Finals 2020 pasi rajone të shumta nëpër botë përballen me një valë të dytë të pandemisë COVID-19. World Finals do të ndodhin në 5…
Clan Wars 2 do të mbërrijë së shpejti në Clash Royale
Update-i do të vijë live në servera "për disa ditë" Clan Wars 2 ka qenë fokusi kryesor i Supercell muajt e fundit në Clash Royale. Veçoria u prezantua me një rework të plotë të Clans. Kjo i lejon lojtarët të…
Electro Giant i Clash Royale merr një buff të rëndësishëm
Pas performancës së tij të dobët, Electro Giant do të marrë disa buffs së shpejti Karta e Electro Giant u lançua në Clash Royale gjatë update të sezonit 16 më 5 tetor ku gjithashtu shtoi një mekanizëm interesant në lojë…
Clash Royale prezanton kartën e re që vjen me Season 16
Karta do të quhet Electro Giant Sezoni i 15-të i Clash Royale është gati të përfundojë. Me sezonin e ri vetëm disa ditë larg, Supercell sjell një kartë të re që do të vijë në lojë. Karta do të jetë…
Kualifikueset e Clash of Clans World Championship shtyhen
Tre prej kualifikuesve live do të mbahen online për shkak të coronavirus Datat për kampionatin $1 milionësh Clash of Clans World Championship 2020 janë ndryshuar për shkak të pandemisë së COVID-19. Datat për kampionatin botëror përfshinin gjashtë kualifikuese gjatë vitit.…
Brawl Stars 2020 Championship do të ketë $1 milionë prize pool
Supercell do të zgjerojë arenën kompetitive të Brawl Stars Brawl Stars Championship do të ngrejë stekën për 2020. Kampionati i esports do të ofrojë mbi $1 milionë shpërblime për fituesit, sipas një lajmërimi të Supercell në 14 dhjetor. Fansat mund…