Tag: stranger things

Netflix dëshiron të përfshihet më shumë në industrinë e gaming
Netflix ka eksperimentuar në hapësirën e video lojërave gjatë viteve, përmes një kombinimitë bazuar në shfaqje të njohura si Stranger Things si dhe të zgjidhni shfaqjet tuaja interaktive si Black Mirror: Bandersnatch. Raportet e reja këtë javë tregojnë se gjigandi…
Trailer i parë i Stranger Things Season 4 sapo ka dalë
Një teaser i trailer-it të sezonit 4 të Stranger Things u publikua të enjten, duke na dhënë një vështrim në provat e shokëve të Eleven dhe në kapitullin tjetër të shfaqjes së famshme të Netflix. Skena duket të jetë një kthim…
Kjo anime sjell numra rekord shikueshmërie
Kujt mund t’i shkonte në mendje që kjo anime po ia kalon serialeve të famshëm si Game of Throne, Stranger Things, The Flash Para disa ditësh në një raport të publikuar nga The Observer është berë një renditje e programeve…
Netflix pezullon produksionin e të gjithë filmave dhe serialeve të tij
Stranger Things dhe Witcher janë më larg se ç'e mendonim tani. Netflix do të ndalojë prodhimin e të gjithë serialeve dhe filmave të tij në SHBA dhe Kanada, me shqetësimet në rritje për COVID-19, të cilat kanë vazhduar të ndikojnë…
Sezoni i 4 i Stranger Things premton të ndryshojë çdo gjë
Strager Things drejtohet për në New Mexico. Stranger Things Season 4 mund të mos zhvillohet më në Hawkins. Jo vetëm prej faktit që Hopper është në territoret me borë të Rusisë, siç e tregon traileri i parë i Season 4,…
Hopper është shëndoshë e mirë në këtë teaser të Stanger Things Season 4
Ndoshta vetëm shëndoshë... Teaseri i parë për sezonin e 4 të Stranger Things, që Netflix e postoi të premten në mëngjes, konfirmon se Hopper është gjallë, por jo fort mirë. Kjo sepse është i katandisur diku në një vend me…
Rocket League do të bashkëpunojë me Stranger Things këtë Halloween
Rocket League po bëhet gati që të lançojë eventin e këtij viti për Halloween. Mund të themi se këtë vit ai do të jetë më i frikshëm, pasi një crossover me Stranger Things do i bëjë gjërat pak më 'spooky'.…
Skinet e Stranger Things në Fortnite janë bërë leak
Eventi crossover mes Fortnite: Battle Royale dhe Stranger Things të Netflix ka ardhur zyrtarisht për lojtarët, por ata ende nuk i kanë parë skinet që do të përfshijë ky bashkëpunim. Gjithsesi Data-Miners janë gjithmonë në horizont për të shpëtuar situatën.…
Portalet e Stranger Things po dalin në Mega Mall-in e Fortnite
Duket sikur pak para premierës së Stranger Things, khëm më saktë një ditë para, lojtarët e Fortnite po fillojnë të shohin më shumë shenja të këtij seriali në lojë. Diçka kjo që të gjithë e prisnin, të mos gënjejmë kot…
Ky leak i Fortnite zbulon LTM-të, sendet e reja dhe një crossover me Stranger Things
Dataminers godasin sërish Update-i 9.30 i Fortnite është bërë Datamine fuqishëm, duke zbuluar plot sende të reja dhe titujt e LTM-ve të ardhshme. 14 Days of Sumer, Summer Splashdows dhe Storm Chasers: Surfin janë titujt e eventeve të ardhshme. Kjo…