Tag: state of play

PlayStation do të sjellë përsëri State of Play
Një tjetër State of Play do të transmetohet javën e ardhshme më 27 tetor, njoftoi sot PlayStation. Shfaqja do të zgjasë përafërsisht 20 minuta dhe do të "përqendrohet në njoftimet dhe përditësimet për lëshimet e ardhshme të palëve të treta…
Shihni nëntë minuta gameplay nga loja e parë e zbuluar për PS5
Me shumë informacion për Godfall nga vetë zhvilluesit e lojës Loja e parë PS5 që është prezantuar, dhe ajo që i dha fund State of Play të fundit të Sony. Sigurisht, që po flasim për Godfall. Këtë herë kemi parë…
PlayStation 5 State of Play mund të vijë më 6 gusht
Data e State of Play të ardhshëm po qarkullon nga i njëjti burim që bëri leak zbulimin e PlayStation 5 Një tjetër shfaqje rreth PlayStation 5 pritet të zhvillohet në dy javët e ardhshme sipas leaks që po qarkullojnë në…
Predator: Hunting Grounds do të vijë në PC dhe PS4 në 2020
Zbulohet zyrtarisht data e lançimit të Predator: Hunting Grounds Sony Online Entertainment ka zbuluar zyrtarisht se Predator: Hunting Grounds do të vijë në PC dhe PlayStation 4 në 24 prill 2020 gjatë State of Play. Loja do të vijë njëherësh…
Babylon’s Fall merr një trailer të ri gjatë State of Play 2019
Platinum Games thotë se më shumë informacion për lojën do të zbulohet gjatë verës Pas më shumë se 1 vit heshtje, zhvilluesi Platinum Games ka zbuluar një update të vogël për lojën e tyre të ardhshme aksion, Babylon's Fall. Edhe pse…
Trailer-i i ri i Ghost of Tsushima do të zbulohet në Game Awards
Fatmirësisht nuk do të presim gjatë Gjatë State of Play të 10 dhjetorit, PlayStation zbuloi sekondat e para të trailer-it të ri të Ghost of Tsushima, i cili u mbyll në mënyrë papritur përpara pjesës më të bukur. Momentet e…
Një lojë e re Crash Bandicoot mund të vijë së shpejti
Çfarë nostalgjie! Ka kohë që qarkullojnë zëra se një lojë e re Crash Bandicoot është afër dhe duket se ato vetëm po shtohen. Disa influencers në mediat sociale kanë marrë merch me Crash Bandicoot papritur dhe kjo lëvizje përputhet me…
Data e lançimit të The Last of Us Part 2 do të zbulohet këtë javë
The Last of Us Part 2 është një nga të pakëtat lojëra ekskluzive të PlayStation 4 që ende nuk i dihet data e lançimit. Gjithsesi kjo pritet të ndryshojë së shpejti. Një leak thotë se traileri i ri i The…
Riverbond do të sjell shumë ngjyra në një dungeon crawler në PS4
Loja do të vijë këtë verë në konsolë Dungeon crawler-i shumëngjyrësh i Cococucumber, Riverbond do të vijë zyrtarisht në PS4, siç u lajmërua në State of Play-n e zhvilluar së fundmi. Ndërkohë që në të kishte plot lajmë të mëdha…
Predator: Hunting Grounds do të vijë në PS4 në 2020
Po, bëhet fjalë për Predator filmin. Një nga zbulimet më surprizuese nga State of Play i PlayStation-it ishte Predator: Hunting Grounds. Nëse po pyesni veten bëhet fjalë për Predator nga ai filmi i mirë me  Arnold Schwarzenegger. Predator: Hunting Grounds do…