Tag: spider-man

Kur do të vijë Spider-Man: Miles Morales në PC?
Njoftimi i qershorit për lëshimin e ardhshëm në kompjuter të Spider-Man Remastered përfshinte fjalën se spin-off-i Spider-Man: Miles Morales po na vinte gjithashtu. Sot morëm detajet, duke përfshirë një trailer të ri të mrekullueshëm që tregon të gjitha përmirësimet vizuale…
Spider Man: Miles Morales vjen këtë vjeshtë
Pas suksesit të Peter Parker në PC, Sony dhe Marvel kanë njoftuar se Marvel's Spider-Man: Miles Morales për PC do të nisë këtë vjeshtë. Loja e botës së hapur, një spin-off i Marvel's Spider-Man që paraqet pasardhësin adoleshent të Spider-Man…
Zbulohet se kur do të vijnë Spider-Man 4, Deadpool 3 dhe Shang-Chi 2
Gjatë këtij viti në San Diego Comic-Con, shefi i Marvel, Kevin Feige bëri disa njoftime të mëdha, ai zbuloi të gjithë programin për Fazën e Pesë, dhe madje tregoi disa hyrje në Fazën e Gjashtë duke përfshirë dy filma të…
Spider-Man mods kanë dalë dhe janë fantastike
Sa herë që një lojë e re për PC lançohet, është një ditë e bukur për modders. Shikoni se çfarë mods kanë bërë me Marvel's Spider-Man Remastered. Ne kemi pritur mjaft gjatë. Pas gjithë asaj kohe duke e modifikuar me…
Një Fortnite leak na tregon pamjet e kostumit të ri të Spider-Man
Ditën e sotme, Marvel dhe Epic Games zbuluan veshjen e re të Spider-Man Zero që do të vijë në Fortnite më 8 qershor. Pas zbulimit, zbuluesi i besueshëm i Fortnite HYPEX ofroi disa imazhe të reja në lojë të veshjes.…
Lojërat e Spider-Man dhe Miles Morales do të vijnë në PC
Gjatë State of Play që u zhvillua së fundmi, PlayStation prezantoi goxha lojëra të reja por ajo që zuri goxha vëmendje ishte Marvel’s Spider-Man Remastered. Dhe pjesa më e bukur ishte fakti që do të vinte bashkë me Miles Morales…
Aktori i Spider-Man zbulon fazën e zhvillimit të lojës
Duket se një nga aktorët më të shquar të përfshirë në Marvel's Spider-Man 2 na ka dhënë një përditësim të ri në lidhje me statusin e zhvillimit të lojës. Insomniac Games konfirmoi vitin e kaluar se vazhdimi i PlayStation 5…
Fortnite mund të sjellë skinin e Spider-Man Miles Morales
Duket se Fortnite po vazhdon të na tregojë ardhjen e versionit Miles Morales të Spider-Man. Muajt ​​e fundit, një sërë personazhesh të ndryshëm Spider-Man kanë ardhur ngadalë në titullin e famshëm të Battle Royale. Për të nisur Kapitullin 3 të…
Thuhet se Miles Morales po vjen në Fortnite
Fortnite Chapter 3 Season 2 filloi zyrtarisht, duke sjellë në lojë dy personazhe të rinj të Marvel: Dr. Strange dhe Prowler. Pikëpamja e Fortnite për Prowler duket se është frymëzuar nga versioni i Aaron Davis, dhe aty ku shkon uncle…
Lojëra të reja ekskluzive Marvel do të vijnë në PlayStation
Pas serisë Spider-Man të gjithë kemi dashur të kemi më shumë lojëra të adaptuara nga filmat dhe serialet Marvel. Dhe mesa duket kjo gjë po bëhet realitet. Por cilat filma ose seriale Marvel do të shohim të adaptuara në lojëra?…