Tag: s1mple

Lojtari Pro i CSGO bën leak rrogat e s1mple, NiKo dhe më shumë
E keni pyetur ndonjëherë veten se sa e kanë rrogën lojtarët profesionistë të Counte-Strike: Global Offensive? Epo tashmë e kemi një përgjigje falë një leak nga lojtari profesionist i CS:GO, smooya. Në një stream të zhvilluar së fundmi, Owen “smooya”…
Ekipi ukrainas Na’Vi thotë se nuk largohet nga Ukraina
Ekipi ukrainas i esports Natus Vincere (Na'Vi) ka lëshuar një deklaratë për të ardhmen e organizatës në mes të pushtimit të vazhdueshëm rus, duke thënë se shumica dërrmuese e punonjësve të saj mbeten në Ukrainë dhe nuk do të largohen.…
Profesionisti i CS:GO, s1mple dhuron $33,000 ushtrisë Ukrainase
Lojtari ukrainas i CS:GO Oleksandr “s1mple” Kostyliev postoi një story në Instagram sot duke informuar fansat e tij se ai kishte dhuruar një milion hryvnia ukrainase për ushtrinë ukrainase, që përkthehet në rreth 33,000 dollarë. 1 000 000 UAH donated…
s1mple bën thirrje për paqe në Ukrainë
Sulmi i Rusisë ndaj Ukrainës ka shkaktuar goxha trazira duke sjellë goxha probleme. Dhe një ndër lojtarët e CSGO me origjinë nga Ukraina, s1mple, ka bërë thirrje për paqe. Para disa ditësh në Twitter lojtari CSGO, Oleksandr “s1mple” Kostyliev, ka…
Lojtarët më të mirë të vitit 2021 në CS:GO
Në vitin e fundit, fansat vëzhguan shumë momente mahnitëse në CS:GO. Nga humbjet befasuese te performancat dominuese, lojtarët pro i dhuruan skenës disa shfaqje mbresëlënëse. Ata bënë vazhdimisht paraqitje mahnitëse, dhe si rezultat, morën vendin e tyre në listën e…
CSGO ZywOo pranon se s1mple ishte lojtari më i mirë këtë vit
Ylli i Team Vitality që nga fillimi i tyre, ZywOo hodhi dritë mbi vitin e turbullt që kishte ekipi i tij dhe ishte kritik ndaj performancës së tij gjithashtu. Duke folur me Esports Kingdom, ai nuk kishte turp të pranonte…
s1mple bëhet karakter i lojës Raid: Shadow Legends
Oleksandr "s1mple" Kostyliev së shpejti do të bëhet i disponueshëm si një karakter në Raid: Shadow Legends. Si pjesë e një partneriteti me Natus Vincere, s1mple është shtuar si një personazh i luajtshëm në lojën celulare. Kjo do të bëjë…
Na’Vi bëhet skuadra e parë në CS:GO që nuk humb asnjë ndeshje
Ekipi ukrainas Natus Vincere ose siç njihet ndryshe si Na’Vi, arriti që të fitonte PGL Major në Stockholm. Pavarësisht fitores që ata morën, Na’Vi arriti gjithashtu që të krijonte disa rekorde të reja. Finalja e madhe u zhvillua midis ekipit…
CS:GO settings, crosshair, dhe viewmodel nga S1mple
Oleksandr "s1mple" Kostyliev konsiderohet si një nga lojtarët më të mëdhenj të CS: GO të të gjitha kohërave. Që kur iu bashkua Na'Vi në 2016, ukrainasi ka shkuar përtej pritshmërive si lojtar. Gjithëpërfshirës, ekspert i armëve, është lideri i e…
s1mple luajti ndeshjen më të keqe të karrierës së tij pro CS:GO
Oleksandr "s1mple" Kostyliev është lojtari më i mirë Counter-Strike: Global Offensive në botë, por kjo nuk do të thotë që ai mund të dominojë çdo lojë. Ndonjëherë ai është mediokër, dhe pse rrallë herë ai është katastrofikisht i keq. Një…