Tag: rick and morty

Çfarë fitoni me Battle Pass të Season 7 në Fortnite?
Season 7 i Fortnite është lançuar dhe kjo do të thotë se ka një Battle Pass plotësisht të ri. Nga skins ukine dhe emocionet te disa surpriza të veçanta, këtu është një përmbledhje e gjithçkaje që ofrohet në Fortnite Season…
Çdo ndryshim që vjen me Season 7 në Fortnite
Season 7 i Fortnite Chapter 2 ka mbërritur zyrtarisht dhe do të jetë një nga sezonet më të mëdha që kemi pasur për ca kohë, këtu janë të gjitha detajet e shumëpritura. Lançimi i çdo sezoni Fortnite është ai që…
Rick and Morty Season 5 nxjer trailerin e ri
Rick dhe Morty pëlqen të befasojë fansat, kështu që ishte vetëm çështje kohe para se seriali hit të dilte me një tjetër trailer të paparalajmëruar. Shfaqja së fundmi u dha fansave një tjetër trailer për sezonin e pestë. Pavarësisht nga…
Krijuesi i Rick and Morty flet për episodin me Kanye West
Mund të mos ketë një tifoz më të madh të Rick dhe Morty në Tokë sesa Kanye West, dhe njerëzit pas serisë së animuar e admirojnë muzikantin aq shumë sa dhe ai ata. Ai e ka bërë të qartë dashurinë…
Rick and Morty po sjell një crossover me Rainbow Six Siege
A keni menduar ndonjëherë se çfarë do të ndodhte nëse seriali i Adult Swim, Rick and Morty të ketë një crossover me shooter-in taktik të Ubisoft, Rainbow Six Siege? Jo, as unë. Megjithatë po ndodh, kështu që edhe ju mund…
Rainbow Six Siege do të marrë cosmetics të Rick and Morty dhe Resident Evil
Kombinim i çuditshëm. Rainbow Six Siege do të sjellë një bashkëpunim zyrtar me Rick and Morty dhe Resident Evil gjatë këtij viti. Pas këtij lajmi asgjë nuk po na bën më sens. Ubisoft sugjeroi bashkëpunime të ardhshme në një event…
Rick & Morty: Season 5 Promo sugjeron udhëtimin mes dimensioneve pa portal gun
Sezoni i pestë i Rick and Morty mund të jetë larg, por ka marrë promon e tij të parë dhe ju ka ofruar fansave provë të udhëtimit në kohë pa patur portal guns. Rick and Morty i Dan Harmon dhe…
Kjo anime sjell numra rekord shikueshmërie
Kujt mund t’i shkonte në mendje që kjo anime po ia kalon serialeve të famshëm si Game of Throne, Stranger Things, The Flash Para disa ditësh në një raport të publikuar nga The Observer është berë një renditje e programeve…
Rick and Morty na surprizon me një anime të shkurtër
Anime e shkurtër Rick and Morty vjen me referenca nga Dragon Ball, Akira dhe shumë anime të tjera. Adult Swim Con transmetoi një anime të shkurtër me personazhet kryesore nga seritë e animuara të Rick and Morty dhe me referenca…
Ja se kur do të dalë episodi i rradhës i Rick and Morty, si dhe episodet e mbetura
Jo shumë kohë tashmë para se të dalë episodi 8 i Rick and Morty Season 4. Të dielën, më 17 maj është data kur episodi do të dalë në SHBA, në saktësisht 11:30 PM Easter (05:30 me orë shqiptare) në…