Tag: ps plus

Lojërat falas të PS Plus për Gushtin?!
Sipas një leak në faqen e saj zyrtare, Sony ka publikuar tre lojërat që do të mbërrijnë tek abonentët e PS Plus falas në muajin gusht 2021. Tituj që mund të shkarkohen në konsolën tuaj PlayStation 4 dhe PlayStation 5,…
Lojtarët e PlayStation po i dashurojnë lojërat e reja falas
Formacioni i lojërave falas PlayStation Plus për korrik 2021 mund të ketë ndarë dhe zhgënjyer pajtimtarët e PlayStation 4, por duket sikur pronarët e PlayStation 5 po kalojnë një killer time me freebie-n e tyre ekskluziv. Ju kujtohet, shumë abonentë…
Këto janë lojërat falas të PS Plus për Korrik 2021
Formacioni i PlayStation Plus për muajin korrik ka disa hite të mëdha, duke përfshirë Call of Duty: Black Ops 4 dhe A Plague Tale: Innocence. Si gjithmonë, këto lojëra janë "falas" nëse keni një anëtarësim aktiv të PlayStation Plus. Lojërat…
Loja eksluzive e PlayStation do të vijë në Xbox
Duket sikur PlayStation do të humbasë një nga ekskluzivitetet e saj në konsola më vonë gjatë këtij viti. Sipas një postimi të ri, Oddworld: Soulstorm i 2021 do të kalojë në konsolat Xbox së shpejti. Oddworld: Soulstorm më në fund…
Një leak para shpalljes së lojërave falas të PlayStation Plus për Qershor 2021
Lojërat falas PlayStation Plus për qershorin 2021 duket se janë bërë leaked përpara njoftimit zyrtar të Sony, dhe kemi një çantë e larmishme këtë muaj. Duket sikur personat me fat që zotërojnë një konsoll new-gen në 2021 do marrin dy…
Sony do të sjellë dhe filma me abonimin e PS Plus por për momentin vetëm në Poloni
Kemi shumë pyetje.Pse Sony zgjodhi Poloninë? Si do të funksionojë PlayStation Plus Video Pass? A do të ndikojë paketa e filmave dhe serialeve në çmimin e parapagimit në PS Plus?  Të gjithave u përgjigjet Nick Maguire. Nick Maguire, zëvendës president…
Këto mund të jenë lojërat falas të PS Plus për muajin prill 2021
PS Plus është një prej abonimeve që PlayStation ka dhe që iu ofron përdoruesve të PS4 ose PS5 lojëra falas çdo muaj. Këto mund të jenë lojërat falas që PS Plus mund të sjellë për muajin prill. Duket se nganjëherë…
Këto janë lojërat e PS Plus për muajin mars
Lojërat falas të PS Plus për marsin e 2021 kanë ardhur dhe ky është një muaj mëse i mirë për të patur një subscription në PS Plus. Përtej të ofruarit të Destruction Allstars falas për një tjetër muaj, do të…
Disa njerëz po marrin një lojë shtesë falas në PS Plus
Nëse jeni një subscriber i PlaySation Plus, nuk vihet në dyshim që jeni në dijeni të lojërave që janë falas për këtë muaj. Këtë rradhë do të mund të merrni falas Control: Ultimate Edition, Concrete Genie dhe Destruction All Stars,…
Këto do të jenë lojërat falas të PS Plus për shkurt 2021
Duke dëgjuar alarmin e lojërave falas, PlayStation ka njoftuar lojërat që mund të merrnisi një anëtar i PlayStation Plus për muajin Shkurt. Ne gjithmonë e pëlqejmë shumë këtë kohë të muajit, kjo do të thotë se kemi diçka të re…