fbpx

Tag: pokimane

Valkyrae shpjegon pse po largohet nga shtëpia e Pokimane
Rachel ‘Valkyrae’ Hofstetter po kërkon të largohet nga shtëpia që ndan me kolegët e tjerë Imane ‘Pokimane’ Anys dhe Janet ‘xChocoBars’ Rose. Në një transmetim të fundit ajo zbulon arsyet pse po merr këtë vendim. Valkyrae ka gati një vit…
Amouranth bëhet streamer më e madhe femër duke kaluar Pokimane
Twitch është një prej platformave më të mëdha streaming ku çdo gjë mund të ndryshojë fare lehtë. Një rast i tillë së fundmi është Amouranth e cila është streamer më e madhe femër në Twitch duke kaluar shumë femër të…
Pokimane kritikon hartën e re të Among Us
Harta e re e Among Us sapo është publikuar, por ylli i Twitch, Imane ‘Pokimane’ Anys nuk është një fanse e madhe Among Us është bërë një sensacion në një periudhë kohe çmendurisht të shkurtër. Me titullin që u injorua…
Pokimane zbulon mesazhet kërcënuese nga banned viewers
Të jesh një streamer femër mund të jetë e vështirë pasi shumë prej tyre janë ngacmuar ose janë bërë "stalk". Imane ‘Pokimane’ Anys është streamer-ja më popullore femër në Twitch, e cila me sa duket ka marrë shumë mesazhe shqetësuese.…
Pokimane po ndihmon në krijimin e një harte për Among Us
Gjatë një podcast me miqtë e saj, Pokimane tregon se ajo po ndihmon miqtë e saj në krijimin e një harte në Among Us e cila pritet të vijë së shpejti në lojë. Gjatë një podcast me miqtë e saj,…
Pokimane çmend fansat pasi zbuloi se nuk ka një të dashur
Thashethemet përreth të dashurit misterioz të Imane “Pokimane” Anys duket se më në fund kanë përfunduar pas deklaratës së saj të fundit. Për një kohë, fansat e Pokimane të përbërë kryesisht nga “simps” supozonin që ajo kishte një të dashur…
Mizkif thotë se Pokimane dhe Alinity kanë marrë “qindra kërcënime me vdekje”
Mizkif foli për vështirësitë që kalojnë femrat që bëjnë stream, duke përfshirë ngacmimet nga fansat tepër të fiksuar dhe pretendoi se Pokimane dhe Alinity kanë marrë "qindra kërcënime me vdekje". Të qenit një streamer i famshëm, ka problemet e veta…
Një streamer bën tatuazh Pokimane për një donacion 75$
Një Twitch streamer i njohur si Clint1717 bëri një tatuazh të influencer-es së njohur Imane ‘Pokimane’ Anys pasi një gjë e çuditshme ndodhi në stream. Clint1717, i cili kishte 25,000 ndjekës në stream-in e tij të fundit, kishte një mënyrë…
Streamer-ja e famshme, Pokimane, hap një kanal të ri në YouTube
Pokimane ka lançuar një kanal të ri në YouTube të quajtur ‘Imane’, i dedikuar përmbajtjes që nuk lidhet me gaming, përfshirë video të ndryshme si vlogs dhe interesa të tjera Pokimane lëshoi ​​lajmin dhe nisi kanalin më 9 shkurt. Në…
Valkyrae ia kalon Pokimane si streamer-ja femër më e shikuar
Rachel Hofstetter, e njohur më mirë si Valkyrae kaloi nga Twitch në YouTube në fillimin e 2020 dhe kjo ka sjellë rezultate shumë të mira për të. Fillimi i 2021 ka qenë pak i lëkundur për shkak të dramës së…