Ky Skyrim mod sjell Fall Guys në Elder Scrolls
Fall Guys është një nga lojërat më të luajtura momentalisht, ndaj sigurisht që dikush duhet ta merrte dhe ta kthente në një nga mods më gallatë të Skyrim që kemi parë deri më tani. Që në fillim, videoja fillon me…
Modders e GTA Online po i shndërrojnë armiqtë në battle bus-e nga Fortnite
Lojtarët e GTA Online kanë ndeshur në modders që kanë kthyer armiqtë në battle bus nga Fortnite dhe nëse kjo tingëllon qesharake... është në fakt E gjitha vjen nga postimi i MattPageMagic në subreddit të GTAOnline, i cili vuri në…
Ky modder i Microsoft Flight Simulator shton Godzilla
Pas lançimit emocionues, tani, modders kanë ndërmarrë hapin tjetër logjik: ata kanë filluar të shtojnë monstra gjigante në simulimin digjital të Tokës Godzilla për MSFS, e disponueshme përmes Nexus Mods, bën pikërisht atë që thotë, e sjell Godzilla si një…
Resident Evil 3 Remake tashmë ka një mod me Fall Guys
Fall Guys është thjesht kudo momentalisht. Ata janë dalluar në Skyrim dhe tani po marrin para rrugët me zombie të Racoon City. Mod-i i ri Jilly Bean i kthen protagonistët e lojës Jill dhe Carlos, në diçka të ngjashme me…
Mods-at më të mira zombie të GTA 5
Zombies janë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo lojë. Nuk është çudi që ka pasur më shumë zombie mods të bëra për GTA 5 sesa mund të llogarisim. Nëse ju pëlqejnë apokalipset me zombies si pjesa tjetër prej nesh dhe…
Shikoni Geralt të vërë në përdorim një shpatë të Minecraft
Ky mod e shton shpatën brenda The Witcher 3. Mods janë të shkëlqyera për shumë gjëra, ndër to sjellia e fantazive më të çuditshme në realitet. Rasti në fjalë përshembull, na prezanton me Geralt of Rivia që bredh Continent me…
Modders po bëjnë remaster multiplayer të Modern Warfare 2
Një grup modders po e bëjnë Modern Warfare 2 Remastered saktësisht ashtu si e dëshiruan gjithmonë fansat: me multiplayer, të përditësuar, në gjithë lavdinë e saj Siç është raportuar nga Eurogamer, 11 persona aktualisht janë duke punuar në mod-in multiplayer…
Është më e lehtë të bëni block dhe ban tashmë në Twitch
Nuk është e thjeshtë të jesh Twitch mod, por në fakt u bë pak më e thjeshtë Një nga disa konstantet në jetë është se biseda Twitch është një rrëmujë. Rrethanat dhe intensiteti do të ndryshojnë, por herët a vonë…
Më në fund mund të luani RPG masive të Harry Potter në Minecraft
Bashkojuni alfës për një aventurë Harry Potter në Minecraft. Falë grupit të mod-ers Floo Network, mund tashmë të mësoni se si të bëni magji dhe të përzieni pocione në Minecraft. Sado që Minecraft School of Witchcraft and Wizardry ka ende…
Ky mod i Fallout 4 do iu bëjë të ndieheni si në një Anime
Aplikohet vetëm te femrat gjithsesi Nëse mendonit se problemi me Fallout 4 qëndronte se personazhet e tij nuk i kishin sytë të mëdhaja mjaftueshëm dhe hundët të vogla mjaftueshëm, lutjet tuaja kanë marrë përgjigjje. Një mod i ri i lojës,…