Tag: loki

Episodi 7 i What If…? zbulon “Party Thor”
Spoiler Alert What If…? po sjell për fansat "Party Thor" në episodin 7. Ka qenë një udhëtim i gjatë me shfaqjen e Disney+ deri tani dhe njerëzit kanë shijuar udhëtimin. Sidoqoftë, kompania sapo hodhi një vështrim në episodin e ardhshëm…
Tom Hiddlestone do që të luajë përgjithmonë rolin e Loki
Loki i Tom Hiddleston ka qenë prej kohësh një kërkesë thelbësore në Universin Kinematik të Marvel dhe padyshim një nga personazhet më të rëndësishëm të tij. Për herë të parë duke u shfaqur si Zoti Norvegjez i Mischief deri në…
Loki do të vijë në Fortnite
Epic më parë dha idenë e Lokit në Fortnite, por sot zhvilluesi gjithashtu edhe botuesi i lojrave e ka konfirmuar lajmin. Zoti dinak do të jetë pjesa kryesore e Crew Pack të muajit korrik. Abonentët do të jenë në gjendje…
Marvel njofton karakterin e tyre të parë biseksual
Universi Kinematik Marvel më në fund ka konfirmuar karakterin e tij të parë biseksual dhe, duke habitur, është Loki. Princi Asgardian zbuloi seksualitetin e tij në episodin e fundit të shfaqjes së tij Disney Plus. Spoilerët për episodin e tretë…
Ja se si të merrni Disney Plus falas
Abonentët e Xbox Game Pass Ultimate mund të marrin përsëri një trail falas për shërbimin streaming Disney Plus, në kohën e duhur për premierën e serisë së re Marvel, Loki. Disney dhe Xbox njoftuan një bashkëpunim në fund të vitit…
Këto janë të gjitha serialet dhe filmat e ardhshëm të Marvel
Ka kaq shumë filma të ardhshëm nga Marvel dhe shfaqje televizive të Disney Plus, dhe duket se lista zgjatet çdo ditë. Ne kemi përmbledhur listën përfundimtare me datat e konfirmuara të transmetimit të filmave.  Kjo eksperiencë plot me aventura do…
Seriali i Loki nga Marvel do të dalë 2 ditë më herët seç pritej
Loki, seriali i ardhshm i Disney Plus rreth zotit mashtrues dhe vëllait të Thor, do të dalë pak më herët sesa ishte planifikuar. Fillimisht data e premierës është zhvendosur në 9 qershor,dhe më pas u ndryshua për në 11. Seriali…
Marvel publikon trailer-in më të ri të Loki
Marvel Studios ka publikuar trailerin e ri të Loki, serinë e tij të tretë Disney +. Dalja e tij vjen pas debutimit të posterit të parë të serialit në muajin Mars. Shfaqja sjell Tom Hiddleston duke përsëritur rolin e tij…
Duket se Marvel do e vendosë Loki në burg për serialin e Disney+
Domethënë... ne jemi të sigurtë që ai e meriton Reklama e Super Bowl u dha shikuesve një pamje të serialeve të ardhshme të Disney Plus. Ndërsa pjesa më e madhe e pamjeve i kushtohej The Falcon and the Winter Soldier…
Çdo gjë që duhet të dini për Fazën e 4 të Marvel Cinematic Universe
10 projekte të mëdha në formën e filmave dhe serialeve do të vijnë deri në 2021. Faza e katërt e Marvel Cinematic Universe do të përfshijë 10 filma dhe seri të Disney + kur të lançohet vitin e ardhshëm, ku…