fbpx

Tag: Logan Paul

Logan Paul i dhuroi vetes një këmbë të vërtetë dinosauri në rastin e ditëlindjes së tij
Njerëzit e famshëm dhe personalitetet në internet duan ta blejnë vetes herë pas here dhurata të çmendura dhe të shtrenjta. Sidoqoftë, është e vështirë të përmendësh një që ka shkuar më shumë së fundmi se Logan Paul. Logan ka shpenzuar…
Bryce Hall reagon ndaj fjalëve që Addison Rae po del me Logan Paul
Interneti ende po tronditet pasi Bryce Hall dhe Addison Rae zbuluan zyrtarisht se ishin ndarë, por duket se Hall, vetë, është po aq i tronditur nga thashethemet e tjera që po qarkullojnë në lidhje me ish-të dashurën e tij Pas…
Sommer Ray pretendon se Machine Gun Kelly e tradhtoi me Megan Fox
Sommer Ray ka pohuar se rapper dhe ylli post-punk Machine Gun Kelly e tradhtoi atë me të dashurën e tij aktuale Megan Fox pasi u shfaq në podcast Impaulsive të Logan Paul Machine Gun Kelly shpesh punon dhe shoqërohet me…
Si i fiton paratë Logan Paul?
Nga të prodhuarit e videove virale në Vine deri në përballjen me boksierin legjendar Floyd Mayweather, askush nuk mund ta kishe parashikuar trajektoren që do të merrte Logan paul. Por si arrin ai t'i fitojë të ardhurat e tij? Kjo…
A do të shtyhet ndeshja Logan Paul vs Floyd Mayweather?
Logan Paul shokoi të gjithë internetin duke synuar një ndeshje me askënd tjetër përveç legjendës së boksit, Floyd Mayweather, por një postim i mediave sociale mund të ketë zbuluar se ndeshja është shtyrë Ju pëlqen ose jo, YouTube boxing është…
Gjithçka që duhet të dini për Logan Paul vs Floyd Mayweather
Ylli i YouTube Logan Paul dhe legjenda e boksit Floyd Mayweather kanë zbuluar zyrtarisht datën për ndeshjen e tyre të ardhshme, e cila ishte spekuluar prej kohësh, por u konfirmua së fundmi. Pasi u përball me KSI dy herë në…
Logan Paul shpenzon mbi 200,000 dollarë në karta të rralla Pokemon
Logan Paul ka vendosur të boshatis portofolin e tij të biznesit, duke marrë disa këshilla nga Gary Vee dhe më pas duke investuar shumë, me shumën prej 200,000 dollarë, në mbledhjen e kartave Pokemon Në moshën 25 vjeç dhe tashmë…
A do të ndeshet Logan Paul me Floyd Mayweather?
Interneti ngriti kokën kur filluan të qarkullonin thashetheme rreth Floyd Mayweather dhe Logan Paul për një ndeshje boksi, por a do të ndodhë kjo? Ja çdo gjë që dimë deri më tani. 16 shtatori ishte pika e parë kur u…
Këto janë 20 videot më të urryera në YouTube
Disa nga videot më të mospëlqyera në YouTube i përkasin PewDiePie, Justin Bieber, Logan Paul, James Charles dhe vetë YouTube në fakt, por kush është ekzaktësisht krijimi më i urryer në platformën e zotëruar nga Google? Këto janë 20 videot…