Tag: Logan Paul

Jake Paul zbulon ofertat për tu ndeshur me legjendën e boksit Floyd Mayweather
Jake Paul është rrëfyer dhe ka thënë se në fakt ka folur me Floyd Mayweather për një ndeshje boksi mes të dyve. Nëse do të ndodhë ndonjëherë apo jo, është një histori tjetër. Nuk është sekret që ylli i mediave…
MrBeast trondit Logan Paul me historinë e aksidentit me makinë
Jimmy ‘MrBeast’ Donaldson është një nga YouTubers më të njohur në botë, por ai dhe ekuipazhi i tij pothuajse pësuan një aksident të tmerrshëm pasi u kthyen në shtëpi nga xhirimi i një videoje të gjatë. Nuk ka pothuajse asnjë…
Logan Paul parashikon se Jake do të fitojë lehtësisht ndaj Tyron Woodley gjatë ndjeshjes së boksit
Vëllai i Jake Paul, Logan Paul, ka parashikuar se Jake do të fitojë në boksin e tij të ardhshëm me Tyron Woodley duke e rrëzuar atë në raundin e parë në atë që do të ishte një shqetësim mahnitës. Vitin…
KSI dhe Logan Paul mund të kenë një ndeshje tjetër boksi
Ndërsa KSI Show shumë i pritur u mbyll, fansat e super yllit britanik - të boksierit rival Logan Paul - u trajtuan me një lojë ngacmuese që nënkuptonte një ndeshje të ardhshme në ring midis dy konkurrentëve të rinj. Pavarësisht…
Corinna Kopf tregon se kujt streamer i ka shkruajtur në Instagram
Influencer e famshme, Corinna Kopf shpjegoi në podcast ku tha cilën nga dy personalitete të internetit ajo i ka dërguar një DM në Instagram. 25-vjeçarja, Corinna Kopf është një figurë jashtëzakonisht e famshme në internet, si në Instagram, YouTube dhe…
Mayweather zbulon se sa para fitoi nga ndeshja me Logan Paul
Floyd Mayweather ka lënë të kuptohet suksesin që ai tërhoqi nga ndeshja e tij kundër Logan Paul, dhe kjo është një shumë që boksierët kampion bote vetëm mund të ëndërrojnë ta bëjnë. Floyd Mayweather vs Logan Paul nuk përfundoi të…
A po e shkatërrojnë YouTubers sportin e boxing?
Me betejën midis legjendës së boksit Floyd Mayweather dhe yllit të YouTube Logan Paul, disa tifozë po pyesin nëse numri në rritje i përballjeve të të famshmëve po e zvogëlon sportin e boxing në një shfaqje anësore. Por ndërsa puristët…
Logan Paul kishte një varëse milion dollarëshe me Pokemon në ndeshjen kundër Floyd
Në atë që ishte fare lehtë ndeshja e boksit e vitit, ylli i YouTube, Logan Paul mbrojti rekordin e tij të boksit 0-1 kundër legjendës së boksit Floyd Mayweather. Ndeshja e mbrëmshme me për tetë raunde, përfundoi me Paul që…
Sa para fitoi Floyd Mayweather nga ndeshja me Logan Paul?
Përpara përballjes së tij PPV me Youtuberin e famshëm Logan Paul, Floyd ‘Money’ Mayweather ka ngacmuar sa shumë ai fiton nga një ndeshje ekspozite. Pas muajsh fillimesh të rreme, Floyd Mayweather vs Logan Paul më në fund ndodhi. Pavarësisht nga…
Si shkoi ndeshja mes Logan Paul dhe Floyd Mayweather?
Gjatë mesnatës së ditës së sotshme u zhvillua përballje e boksit midis Floyd Mayweather i cili është një prej boksierëve më të mirë në histori dhe Logan Paul i cili është një personalitet i njohur i YouTube. Çfarë ndodhi gjatë…