fbpx

Tag: leak

Harta e GTA 6 Vice City është shfaqur me detaje të reja
Një leak i hartës për GTA 6, e cila duket se tregon një version të ri të Vice City, është rishfaqur me disa detaje. Sidoqoftë, jo të gjithë po e marrin seriozisht atë. Rockstar Games as nuk ka konfirmuar që…
Një leak i Fortnite zbulon planet për skin-in e Naruto Uzumaki
Një skin i bazuar te Naruto Uzumaki me sa duket është planifikuar të lëshohet në Fortnite diku këtë vit. Çështja gjyqësore midis Apple dhe Epic Games ka filluar dhe një prezantim i brendshëm nga kompania e fundit është bërë publik.…
Fortnite Leak zbulon një nga personazhet më të çuditshëm të lojës
Një leak e re e Sezonit 6 të Fortnite ka zbuluar një nga personazhet më të çuditshëm të lojës ende dhe një skin të mundshme që vjen në dyqan të artikujve disa pika këtë sezon ose gjatë Sezonit 7. Që…
Të dhënat e më shumë se një milion përdoruesve të Clubhouse janë bërë leak
Nxjerrja sheshit në shkallë të gjerë të të dhënave është bërë pothuajse një trend për rrjetet e reja sociale. Tashmë edhe Clubhouse është bërë pjesë e këtij grupi. Cyber News raportoi gjatë fundjavës se të dhënat personale për rreth 1.3…
Harta e Japonisë për Forza Horizon 5 është bërë leak
Seria lojërave të Forza nga Playground Games është një nga ekskluzivet e Xbox më të njohura që nga fillimi i saj, veçanërisht loja aktuale, Forza Horizon 4 që është ajo më e shitur në seri. Thashethemet për lojërat e ardhshme…
Black Ops Cold War mund të sjellë një “open world” Zombies mode
Treyarch thuhet se është vendosur të shtojë një mode të ri Zombies "të stilit open-world" , mesa duket me titull "Outbreak" ⁠ - në Black Ops: Cold War Sipas 'leaks', ky mode i ri do të jetë një mode Zombies…
GTA III, San Andreas & Vice City mund të bëhen remaster
Siç jam i sigurt që e keni vërejtur gjatë viteve, Rockstar Games nuk është një studio që interesohet veçanërisht për të rishikuar të kaluarën e saj. Ndërsa lojtarët në të gjithë botën duan një remaster të klasikeve Grand Theft Auto:…
Bëhet leak skin bundle “Prism 2” në Valorant
Zakonisht shumë gjëra të reja të cilat supozohen të jenë surprizë bëhen leak para kohe dhe ketë herë e ka radhën Valorant. Së fundmi skin bundle më i fundit që pritet të vijë në lojë është bërë leak. Me skin…
Warzone mund të jetë duke shtuar një veçori të madhe në lojë
Në mjedisin e ngrirë dhe malet dimërore të Verdansk, ekziston një veçori kryesore që shumë lojtarë nuk e konsideruan kurrë. Megjithëse Call of Duty: Warzone përmban një digë masive, uji mbetet i ngrirë me një mburojë akulli të fortë. Gjithsesi,…
Ky leak i Apex Legends tregon Fight Night dhe disa skine
Traileri për eventin e ri të Apex Legends, Fight Night, duket të jetë bërë leak. Pamjet tregojnë disa skine dhe Town Takeover të Pathfinder. Sado që klipi zgjat vetëm 14-sekonda, ka plot gjëra që mund të vërehen prej tij. Just…