Tag: kurama

A ka vdekur vërtet Kurama në Boruto?
Kur filloi Naruto për herë të parë, fansat e anime nuk do të kishin pritur kurrë që Kyuubi të bëhej heroi që njohim sot. Pavarësisht prezantimit të tij të tmerrshëm në atë kohë, Naruto Uzumaki arriti të bëjë paqe me…
Naruto ndryshon gjithçka me vdekjen në Boruto
SPOILER ALERT! Naruto Uzumaki ka kaluar shumë trauma në jetën e tij sesa mund të thonë fansat. Nga të qenit një fëmijë i vetmuar nga pjesa tjetër e fshatit deri tek humbja e njerëzve të dashur dhe më gjerë, heroi…
Naruto zbulon pse Baryon mode është kaq i fuqishëm
SPOILER ALERT Naruto Uzumaki ka bërë një rrugëtim të gjatë duke pasur parasysh fëmijërinë e tij, dhe ju vetëm duhet të shikoni arsenalin e tij për të parë se sa e vërtetë është kjo. Nga mungesa e kontrollit të Kuramës…
Naruto prezanton Kawaki me Kurama në episodin e fundit të Boruto
Boruto: Naruto Next Generations prezantoi Kawaki me Kurama me episodin më të ri të serisë. Anime kohët e fundit përfundoi luftën e parë të madhe të sagës Kawaki pasi Naruto kishte qenë në gjendje të mposhte Deltan e Karan. Me…