Kingdom Come: Deliverance është falas në Steam këtë fundjavë
RPG mesjetare gjithashtu vjen me ulje, nëse vendosni që ta blini. Bëni një rikthim në realizimin e Europës së shekullit të 15, që solli Warhorse Studios me Kingdom Come: Deliverance. Kjo e fundit është falas për t'u luajtur në Steam…
Lojërat e fundit falas në Epic Games Store mund të merren tashmë
Faeria është loja tjetër falas për Epic Game Store, Kingdom Come: Deliverance dhe Aztez janë të disponueshme tani Tufa më e fundit e lojërave falas në Epic Game Store është tani në dispozicion, duke ju lejuar të merrni Kingdom Come:…
Këto janë lojërat e reja që kanë ardhur falas në Epic Games Store
Javën tjetër premtohet një RPG fantastike Epic Games Store vazhdon të sjellë lojëra të reja falas, edhe pse kjo javë është pak ndryshe nga të tjerat. Ju do të merrni dy adaptime të lojërave të tavolinës falas, ndërkohë që javën…