Detajet e reja të plotit të Avatar 2 zbulojnë më shumë për historinë e filmit
Prisni të shikoni më shumë nga Pandora në vazhdimet e Avatar. Producenti i Avatar 2, Jon Landau, ka dolur për vazhdimin e filmit, duke sugjeruar se filmi i 2021 do të lidhet shumë me familjen dhe se do të shohim…
Fotot e reja të setit të Avatar 2 tregojnë aktorët në aksion
Avatar vërtet mund të ketë dalë përpara një dekade, por kjo nuk do të thotë që nuk jemi të emocionuar për të parë se çfarë ka qenë duke përgatitur James Cameron për vazhdimin e tij. Fakti që Avatar 2, 3,…
Publikohet traileri i ri i Terminator: Dark Fate
Paramount Pictures e ka festuar përvjetorin e Judgement Day në mënyrën më fantastike, kjo duke sjellë një trailer të ri për Terminator: Dark Fate. Videoja mundësoi shumë detaje për filmin, duke përfshirë personazhin e ri misterioz që portretizohet nga aktori…
Avengers: Endgame është zyrtarisht filmi numër 1 në botë
Filmi sapo theu rekordin e Avatar në box office. Avengers: Endgame është tani zyrtarisht filmi me fitimet më të mëdha në box office në histori. Me $7 milion fitime të paraportuara në mbarë botën dhe $1.5 milion të marra nga…
Avengers: Endgame kalon Avatar në US Box Office
A do mund t'ia kalojë edhe në botë? Avengers: Endgame ka kaluar zyrtarisht në fitime filmin e Avatar. Filmi fantastiko shkencor i James Cameron doli në 2009 dhe le të themi që falë efekteve vizuale të avancuara për kohën arriti…
Avengers: Endgame ia kalon Titanic me $2.2 miliardë në vetëm 11 ditë
Filmi i 22 i sagës së Marvel vazhdon të thyeje rekorde. Avengers: Endgame është duke e qarë në box office. Pas një fundjave të dytë në vend të parë, filmi arriti shifrën e $2.188 miliardë në mbarë botën në vetëm…
Vin Diesel ka mundësi ti bashkohet filmave të Avatar
Katër filmat e Avatar të James Cameron kanë kohë që janë në punim e sipër. Një video e re ka treguar prezencën e Vin Diesel në setin e filmit. Ylli i Fast and Furious postoi një video në Instagram të…
Terminator: Dark Fate: Imazhet tregojnë Arnold të kthehet si T-800
Filmat e Terminator nuk kanë për të vdekur kurrë. Pavarësisht zhgënjimit të pësuar me filmin e 2015s, Terminator Genisys, seritë do të vazhdojnë këtë vit me: Terminator: Dark Fate. Filmi do të jetë nën drejtimin e Tim Miller (ktë të…