Tag: jake paul

Jake Paul zbulon 3 kundërshtarë të mundshëm për ndeshjet e ardhshme
Ylli i mediave sociale Jake Paul ka zbuluar se ai është në negocime me një disa boksierë rreth ndeshjes së tij të ardhshme, përfshirë rivalët e vjetër Tommy Fury dhe ikonën e MMA, Anderson Silva. Ndërsa skena e boksit në…
Jake Paul dhe Tyron Woodley u akuzuan për manipulim të ndeshjeve të boksit
Ndeshja e Jake Paul me Tyron Woodley ka përfunduar, por ka pasur disa akuza se rezultati i saj nuk do të ishte kurrë në dyshim. Qoftë në mediat sociale apo brenda komnitetit të boksit, Jake Paul është bërë një qendër…
Jake Paul mund Tyron Woodley në ndeshjen e tyre të boksit
Jake Paul mposhti ish-kampionin e UFC në peshat e lehtëa, Tyron Woodley pas një paraqitje mbresëlënëse tetë raunde, duke i treguar botës se ai me të vërtetë është një boksier profesionist. Jake Paul hyri në ndeshje si favorit i qartë,…
Jake Paul bën parashikime të mëdha të Premier League për Liverpool, Man Utd & Everton
Krijuesi i përmbajtjes në YouTube ka rritur figurën e tij në skenën sportive me ndeshjet e tij amatore të boksit, dhe tani ai ka arritur një fitore të hershme për sezonin e ri të EPL. Liverpool, Manchester United dhe Everton…
Logan Paul parashikon se Jake do të fitojë lehtësisht ndaj Tyron Woodley gjatë ndjeshjes së boksit
Vëllai i Jake Paul, Logan Paul, ka parashikuar se Jake do të fitojë në boksin e tij të ardhshëm me Tyron Woodley duke e rrëzuar atë në raundin e parë në atë që do të ishte një shqetësim mahnitës. Vitin…
Jake Paul i çon një letër Dustin Poirier së bashku me varësen ‘Sleepy McGregor’
Jake Paul është përpjekur të zgjedhë një luftë me legjendën e UFC Conor McGregor për muaj me radhë, dhe me artistin ushtarak irlandez që shmang të vetëshpallur Problemin Child, Paul ka nxitur problemin. Për të festuar KO-në e famshme dhe…
Jake Paul i dhuron Dustin Poirier varësen e tij ‘Sleepy McGregor’
Jake Paul e përqeshi Conor McGregor në nivelin tjetër duke i ofruar Dustin Poirier varësen e tij $ 100k ‘Sleepy McGregor’ dhe kur ai e pranoi, ai doli vullnetarisht për të këputur kyçin e këmbës. Pasi u dominua për pjesën…
KSI do të ketë një ndeshje tjetër boksi
Shakaja e KSI në eventin e boksit YouTube vs TikTok tërhoqi vëmendjen e Austin McBroom, i cili është në vëzhgim për ndeshjen e tij të ardhshme për të vazhduar periudhat e famshme të boksit. Një nga luftëtarët e parë të…
Floyd Mayweather do të ndeshet me Jake Paul nën një kusht
Floyd Mayweather është jashtë ringut nga ndeshja e tij me YouTuber Logan Paul, por ai ka një tjetër influencer që garon për vëmendjen e tij tashmë, dhe ai ka një kusht të madh, nëse do të përballen ndonjëherë. Ndeshja e…
Jake Paul & ish-kampioni i UFC Tyron Woodley bien dakord për një ndeshje boksi
YouTuber-i Jake Paul do të ndeshet me ish-kampionin e UFC-së Tyron Woodley pasi të dy arritën një marrëveshje për një ndeshje boksi që do të ndodhte në fund të gushtit. Vëllai i vogël Paul ka tunduar atletët e yjeve nga…