Tag: ICON

Kartat ICON të Maradonës pezullohen nga FIFA 22
EA Sports ka hequr plotësisht të gjitha artikujt ICON të legjendës argjentinase Maradona nga FIFA 22 për shkak të një mosmarrëveshjeje ligjore. Diego Maradona është pikërisht atje me Pelen, Zidane dhe Ronaldon, dhe si i tillë ka disa nga kartat…
Ylli i TikTok mund të vijë së shpejti në Fortnite
Epic Games po zgjerojnë serinë e tyre ICON Fortnite me një tjetër emër të madh në botën e TikTok, pasi planet për të shtuar një emote të Bella Poarch janë bërë të ditura. Me mbi 66 milion ndjekës në TikTok,…