Tag: hyper scape

Hidhini një sy hartës së Arcadia 2.0 në Hyper Scape
Zhvilluesit nga Ubisoft kanë ndarë një trailer të ri për Battle Royale-in Hyper Scape, kushtuar riorganizimit Neo-Arcadia 2.0 që erdhi me sezonin 3 më 11 Mars. Lojtarët mund të presin në terren më të larmishëm, zona të identifikueshme, korrupsion në…
Season 3 do të vijë së shpejti në Hyper Scape
Ubisoft ka bërë të ditur që sezoni i tretë i lojës së saj battle royale, Hyper Scape, do të vijë më 11 Mars. Por çfarë do të sjellë ky update dhe cilat do të jenë ndryshimet dhe gjërat e reja…
Hyper Scape sjell Takeshi’s Team Deathmatch me PC crossplay
Së fundmi, Ubisoft njoftoi eventin e Takeshi’s Team Deathmatch (TDM) në Hyper Scape, i cili është tani në dispozicion me shpërblime ekskluzive. Crossplay e PC është gjithashtu në dispozicion, duke filluar nga dje. Përveç kësaj, Title Update 4 i Hyper…
Hyper Scape do të vijë në Epic Store, duke sjellë dhe crossplay
Sot, Ubisoft njoftoi se Hyper Scape do të dalë në Epic Games Store të enjten, 17 Dhjetor. Përveç kësaj, crossplay për konsola tani është në dispozicion së bashku me Winter Festival të Hyper Scape. Së bashku me këto updates të…
Hyper Scape Season 2 është live tani me një armë dhe distrikt të ri
Loja e Ubisoft do të ketë një event të Halloween këtë muaj. Battle royale-i i Ubisoft, Hyper Scape, fillon sezonin e dytë sot, duke sjellë një epokë të re në hartën e saj Neo-Arcadia dhe duke prezantuar Atrax si armën…
Plani i Ubisoft për të shpëtuar Hyper Scape fillon javën e ardhshme
Sezoni i dytë fillon në 6 Tetor Tregu i lojërave Battle Royale është i vështirë. Mes Fortnite, Call of Duty: Warzone dhe Apex Legends, lojtarët kanë shumë mundësi falas për të zgjedhur. Prandaj, nuk është për t'u habitur të dëgjojmë…
Ja çfarë solli eventi i Ubisoft Forward
Ubisoft Forward sjell sporte ekstreme, zotat grek dhe më shumë Mbrëmjën e djeshme Ubisoft prezantoi një tjetër prej eventeve të tij Forward ku kompania prezantoi disa nga lojërat e saj dhe dha akoma më shumë detaje mbi lojërat të cilat…
Loja battle royale e Ubisoft, Hyper Scape tani mund të luhet falas
Pas versionit shumë të suksesshëm beta të Hyper Scape, tani është në dispozicion për të gjithë lojtarët si një lançim standard. Përveç PC-së do të keni mundësi të shijoni luftën e shpejtë, të ofruar nga loja në PS4 dhe Xbox…
Zbulohet data e lançimit të Hyper Scape
Open beta për Hyper Scape, loja futuristike battle royale e Ubisoft, do të mbyllet në pak ditë, në datë 2 gusht. Ubisoft ka njoftuar se data zyrtare e lançimit të Hyper Scape do të jetë në 11 gusht dhe do…
Hyper Scape shton solo battle royale mode në patch-in e open beta
Për ata që preferojnë t'i bëjnë gjërat solo. Hyrja e Hyper Scape në open beta sjell një solo mode në lojën battle royale. Kjo u zbulua sot në patch notes të Ubisoft. Më parë në testimin teknik të lojës, vetëm…