Tag: hitman 3

Serverët e Hitman 3 kishin probleme ditën e lançimit
Hitman 3 po përjeton disa probleme të serverave ndërsa përpiqet të merret me trafikun e ditës së lançimit. IO ka folur për të parë se kur problemi mund të rregullohet, dhe ne do të ju përditësojmë se kur të dëgjojmë…
Dr Disrespect bëhet tullac për të luajtur Hitman 3
Kur Dr Disrespect u bë ban në Twitch, ishte një nga kontraditat më të mëdha të vitit. Sot e kësaj dite dhe arsyeja përse ende nuk dihet. Ky ban nuk e frenoi Doc gjithsesi, pasi ai e vazhdoi karrierën e…
Shikoni trailerin e lançimit të Hitman 3
IO Interactive ka publikuar trailerin e Hitman 3 dhe ai është një tour stilistik i World of Assassination të re që ka loja. Hitman 3 do të lançohet në 20 janar për PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One dhe Xbox…
Blerësit e Hitman 3 në PC marrin falas Hitman 1 DLC
Lançimi i ardhshëm i Hitman 3 është i shumëpritur nga fansat. Megjithatë, nëse përmbajtja e lojës bazë nuk ishte e mjaftueshme, IO Interactive do t'i lejojë lojtarët të transferojnë misione nga Hitman origjinal dhe Hitman 2 në lojën e re.…
Hitman do të sjellë ndryshime të mëdha në trilogjinë e saj
Mesa duket IO Interactive do të përmirësojë parametrat e kërkuara dhe më shumë në trilogjinë e Hitman Nëpërmjet një post në ResetEra, një punonjës i IO Interactive ka diskutuar disa detaje teknike mbi Hitman 3 e cila është loja më…
IO Interactive zbulon trailerin kinematik të Hitman 3
Në 2017, krijuesi i Hitman dhe zhvilluesi IO Interactive i habitën të gjithë duke dalë nga hija e Square Enix, për t'i bërë gjërat në mënyrë të pavarur. Me të drejtat e Hitman në dorë, kompania vazhdoi përpara. Që nga…
Në çfarë vendi do të mbahet Hitman 3?
Lojërat e Hitman janë shumë të mira, ndaj jemi të emocionuar për Hitman 3. Zhvilluesi IO Interactive do të mbajë një livestream më vonë gjatë ditës së sotme, ku do të zbulojë vendndodhjen ku do të mbahet Hitman 3 dhe…
Control, Hitman 3 dhe dy lojëra No More Heroes do të vijnë në Switch
Gjithçka që duhet të dini nga Nintendo Direct Mini Nintendo lëshoi vitin e fundit Nintendo Direct Mini, duke zbuluar lojëra të reja, por edhe trailers të titujve që tashmë i dinim, që do të vijnë në Nintendo Switch të ardhshëm.…
Hitman 3 do të vijë në janar
Ecuria nga Hitman 2 do të vazhdojë në lojën e re. Agent 47 bëri rikthimin e tij në eventin e PlayStation 5 që mbajti Sony mbrëmë, duke zbuluar zyrtarisht ardhjen e Hitman 3. "Siç fansat e Hitman mund ta dinë,…
Loja e ardhshme e Hitman është në zhvillim e sipër
IO Interactive ka zbuluar planet e nëntorit për Hitman 2 dhe bashkë me to edhe informacione të reja me rastin e përvjetorit të lojës. Lojtarët që duan më shumë nga Hitman 2 do të kënaqen në nëntor, kurse lojtarët që…