Këto janë lojërat e janarit të 2020 për PS Plus
Sony ka zbuluar lojërat falas të PS Plus për muajin Janar 2020. Për Janarin e 2020ës, përdoruesit e PS Plus do të mund të marrin Uncharted: The Nathan Drake Collection dhe Goat Simulator, falas përgjatë datave 7 janar deri në…