Tag: garena

Si të merrni gjëra falas nga eventi i Ramazan në Free Fire
Eventet e Free Fire lëshohen periodikisht për t'u dhënë lojtarëve një shans për të marrë një shumëllojshmëri të artikujve në lojë pa ndonjë kosto. Eventet që festojnë Ramazanin kanë qenë LIVE në Free Fire gjatë javës së fundit, duke u…
Si të merrni Chrono falas në Free Fire
Tani keni mundësinë të shijoni karakterin falas Christian Ronaldo Chrono (CR7 Characte) në serverin Fire Fire Advance. Në përditësimin e fundit të OB25 Free Fire shtoi karakterin e ri paraprakisht. Nëse jeni Free Fire Advance, atëherë mund ta përdorni falas…
Ja se si të kapni headshots më lehtë në Free Fire
Free Fire është një lojë popullore battle royale me një bazë të madhe lojtarësh dhe me një komunitet të madh konkurrues. Ndërsa konkurrenca rritet, lojtarët duhet të rrisin saktësinë dhe saktësinë e qëllimit të tyre për të shkëlqyer në lojë.…
Si të bëni unlock të gjitha emotes në Free Fire?
Garena Free Fire ka shumë përmbajtje në lojë që e bën atë të dallohet nga lojërat e tjera battle royale. Ka shumë variacione kozmetike që i bëjnë skin-et e lojës shumë tërheqëse për komunitetin. Këtu janë të gjitha Free Fire…
Free Fire do të sjellë një event të Ramazan në lojë
Garena Free Fire gjithmonë përpiqet të lidhet me lojtarët e saj në një farë mënyre ose në një tjetër, me një nga qasjet më të zakonshme që janë festivalet e komunitetit. Free Fire ka prezantuar disa ngjarje në lidhje me…
Merrni Chrono crates falas në Free Fire
Free Fire është një lojë e famshme battle royale në platformën mobile e cila ka shumë pamje dhe veshje që bien shumë në sy. Këto artikuj mjaft tërheqës mund të blihen nga store në lojë, por shumë nuk preferojnë të…
Këto janë top 5 karakteret më të mirë të Free Fire për Maj 2021
Free Fire është një lojë multiplayer battle-royale dhe e ngjashme me çdo tituj tjetër në zhanër, ka një competitive ranked mode e cila i rendit lojtarët sipas aftësive dhe mbijetesës së tyre. Kjo lojë ka shumë mekanizma mikro të cilët…
Këto janë të gjitha shpërblimet falas nga Free Fire Elite Pass Season 36
Qoftë ndonjë lojë e ndonjë zhanri të rastësishëm si shooters ose battle royale, lojtarët do të vazhdojnë të personalizojnë armët e tyre ose karakterin me tekstet estetike të disponueshme në lojë. Kohët e fundit ,bundles kanë joshur shumicën e lojtarëve…
Doni të bëheni një partner i Free Fire? Ja se si ta bëheni!
Free Fire po përpiqet vazhdimisht të bëhet më i mirë se konkurrentët e tij dhe të inkurajojë lojtarët që kanë ndikim në komunitet, ata kanë prezantuar një program partneriteti. Sipas këtij programi, një lojtar njihet zyrtarisht dhe merr përfitime të…
Si të arrini Grandmaster në Free Fire
Fire Free përmban dy mënyra lojëra, secila me një sistem të veçantë renditjeje që e mban lojën konkurruese. Lojtarët vendosen në nivele të shumta bazuar në kalibrin e tyre, por shumica e tyre synojnë të arrijnë gradën më të lartë…