Një shpjegim i thellë i next-gen gameplay për NBA 2K21 – Courtside Report #2
Sot do të jetë Courtside Report #2 ku ne javën e kaluar folëm për disa nga shtesat më të mira që mund të prisni të provoni me goditjet, driblimet dhe pasat kur do të keni akses në lojë në Nëntor.…
Gameplay i NBA 2K21 në next-gen ju bën të ndiheni sikur jeni brenda në fushë
NBA 2K21 ka lëshuar trailer-in e parë të gameplay-it next-gen dhe duket shumë i pabesueshëm. Shiheni më poshtë dhe lexoni për më shumë detaje NEXT GEN GAMEPLAY 🤯 #NBA2K21 pic.twitter.com/mLj4kVSFhw— NBA 2K21 (@NBA2K) October 6, 2020 Kapur në një PS5,…
5 veçori të gameplay që GTA 6 duhet të shtojë patjetër
GTA 6, pavarësisht se nuk është konfirmuar zyrtarisht nga Rockstar Games, është një nga lojërat më të përfolura në internet dhe kuptohet. Çdo lëshim loje në ekskluzivitetin e GTA është një hit global. E drejta ekskluzive e GTA-s ka qenë…
Zbulohen ndryshime të mëdha në goditjen në beta-n e FIFA 21
YouTuber-it, Matthew 'MattHDGamer' Craig më në fund i është dhënë drita jeshile për të postuar klipe gameplay të beta të FIFA 21, duke shpjeguar se ka disa ndryshime me të vërtetë të dukshme Beta është një pasqyrim i një pamjeje…
Janë bërë leak online pamjet e gameplay-t të FIFA 21
Leak-u vjen në formën e dhjetëra klipeve të postuara në Twitter FIFA 21 do të vijë në vetëm pak muaj dhe shumë fansa janë entuziastë për lojën më të re të serisë. Një leak i ri është postuar ndërkohë online,…
Shfaqen 15 minutat e para gameplay nga Mafia: Definitive Edition
Është një hap i madh përpara, veçanërisht në 4K Mafia: Definitive Edition është më shumë se një fasadë e bukur e lojës origjinale në 2002; është një remake i plotë, i cili është me fat sepse origjinali definitivisht duket si…
Ky leak zbulon një betejë mitologjike të Assassin’s Creed Valhalla
Përpara shfaqes që Ubisoft do të mbante për të zëvendësuar mungesën e E3 këtë fundjavë, pamjet e gameplay-it të Assassin's Creed Valhalla janë bërë leak. Pas gameplay-it 30 minuta të zbuluar këtë javë, dikush ka gjetur shtatë minuta gameplay të…
30 minuta gameplay e Assassin’s Creed Valhalla është bërë leak
Pamjet e shfaqura të lojës së ardhshme janë shfaqur në disa vende të ndryshme në internet gjatë ditës së kaluar, dhe shumë kopje tashmë janë hequr, megjithëse mund të shihen ende përmes këtij postimi të Reddit në kohën e shkrimit.…
Zbulohet gameplay i detajuar i League of Legends: Wild Rift
Shumë pak gjëra kanë ndryshuar në versionin mobile të League of Legends Një trailer i ri për versionin mobile të League of Legends, Wild Rift, tregon se shumë gjëra do të jenë njësoj kur League of Legends të vijë në…
Këto janë pamjet tuaja të para të gameplay të F1 2020
Klipi i ri feston 70 vjetët e Formula 1 dhe tregon plot "beteja rrotë më rrotë në disa nga pistat më të vështira të sezonit" Siç theksohet nga studioja, traileri i ri i F1 2020 gjithashtu përfshin një vështrim në…