Tag: Galaxy S11

Fortnite mund të marrë një skin ekskluziv të Samsung
Galaxy S11 do të zbulohet së shpejti. Fansat e Samsung Galaxy mund të marrin një tjetër skin ekskluziv për të treguar në Fortnite. Kjo sipas një leaku. Dataminers e Fortnite @FNLeaksAndInfo dhe @FortniteBR dhe shkrimtari Max Weinbach thonë se skini…
Bëhen leak variantet dhe numri i modeleve të Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11 do të vijë me 3 modele Tashmë që problemi i lidhur me fingerprint sensor në Samsung Galaxy S10 dhe Note 10 po rregullohet nga Samsung dhe po afrohet fundi i 2019, ka ardhur koha të flasim se…
Samsung Galaxy S11 do të sjellë një kamer që ja kalon Note 10
Sipas këtij leaku një teknologji e re kamere do të vijë në telefonat e ardhshëm të Samsung. Galaxy Note 10 dhe Galaxy Note 10+ i Samsung filloi të shfaqet në raftet e çdo dyqani në mbarë botën nga java e…