Tag: free fire

Mbi 1 milion llogari të Free Fire bëhen ban për cheating
Garena's Free Fire ka vazhduar të gëzojë sukses në 2021. Ndërsa vazhdimisht renditet në 10 lojërat më të shkarkuara, loja u nominua përsëri për çmimin Esports Mobile Game of the Year 2021. View this post on Instagram A post shared…
Merrni ‘gloo wall skins’ falas në Free Fire | GUIDE
Free Fire World Series 2021 mori fund pas një vrapimi të suksesshëm në Singapor. Ekipet më të mira nga e gjithë bota udhëtuan për në Singapor për të marrë pjesë në eventin e parë falas Free Fire LAN pas pandemisë.…
Karakteri më i mirë në Free Fire pas update OB27?
Karakteristikat unike të Free Fire e veçojnë atë nga shumica e lojërave të tjera mobile Battle Royale. Për shkak të aftësive të tyre, personazhet dhe kafshët shtëpiake janë ndër pasuritë e veçanta të titullit. Me azhurnime dhe bashkëpunime të shpeshta,…
Linku i shkarkimit APK për Garena Free Fire OB28
Garena ka lëshuar përditësimin e shumëpritur të patch-it tjetër OB28 të Free Fire Advance. Ky është përditësimi më i fundit beta për Free Fire dhe përfshin të gjithë përmbajtjen e re që lojtarët mund të shohin në përditësimin tjetër global.…
Si të merrni skins legendary armësh në Free Fire OB27
Në Free Fire, skin-et e armëve luajnë një rol shumë të rëndësishëm në lojë. Përveç që e bëjnë lojën më tërheqëse nga ana vizuale, disa kanë rritur statistikat që mund të jenë shumë të dobishme kur përdoruesi përballet me kundërshtarët…
Si të merrni Maro falas në Free Fire
Qoftë ndonjë lojë e ndonjë zhanri të rastësishëm si first-person shooters ose Battle Royale, lojtarët do të vazhdojnë të personalizojnë armët e tyre ose karakterin me tekstet të disponueshme në lojë nga tregu. Kohët e fundit, bundles, dmth artikujt kozmetikë…
Si të merrni gjëra falas nga eventi i Ramazan në Free Fire
Eventet e Free Fire lëshohen periodikisht për t'u dhënë lojtarëve një shans për të marrë një shumëllojshmëri të artikujve në lojë pa ndonjë kosto. Eventet që festojnë Ramazanin kanë qenë LIVE në Free Fire gjatë javës së fundit, duke u…
Si të merrni Chrono falas në Free Fire
Tani keni mundësinë të shijoni karakterin falas Christian Ronaldo Chrono (CR7 Characte) në serverin Fire Fire Advance. Në përditësimin e fundit të OB25 Free Fire shtoi karakterin e ri paraprakisht. Nëse jeni Free Fire Advance, atëherë mund ta përdorni falas…
Emra për Free Fire, Maj 2021
Lojtarët e Free Fire janë shumë të hipnotizuar për të pasur pseudonime me stil për t'i veçuar ata nga turma. Lojtarët marrin një pseudonim menjëherë kur futen në lojë për herë të parë. Sidoqoftë, ata më vonë mund të ndryshojnë…
Ja se si të kapni headshots më lehtë në Free Fire
Free Fire është një lojë popullore battle royale me një bazë të madhe lojtarësh dhe me një komunitet të madh konkurrues. Ndërsa konkurrenca rritet, lojtarët duhet të rrisin saktësinë dhe saktësinë e qëllimit të tyre për të shkëlqyer në lojë.…