Tag: FIFA 22

FIFA i kërkon EA 1 miliard dollarë për liçencën e emrit
Electronic Arts dhe FIFA janë në një mosmarrëveshje për koston, sipas një raporti të New York Times që thotë se bisedimet për rinovimin e kontratës kanë ngecur. Me kontratën aktuale 10-vjeçare të EA-së me FIFA-n që do të përfundojë pas…
Lojtarët e rinj më të mirë në FIFA 22 për Career Mode
Në career mode FIFA 22, të kesh perspektiva të mira rinore është po aq e rëndësishme sa të kesh lojtarë yje, por është e vështirë të dish se cilët nga ata ia vlen të marrësh. Këtu keni një listë të…
Si të rikuperoni lojtarët Quick Sold në FUT 22 | GUIDE
Nëse keni bërë quick sell pakon e fundit më të mirë në FIFA 22 FUT mos u shqetësoni, ekziston një mënyrë super e lehtë për të rikuperuar çdo kartë lojtari të FIFA 22 quick sold në Ultimate Team. Ja si…
EA do ti quajë ndryshe lojërat e FIFA në të ardhmen
EA SPORTS kanë zbuluar se ata janë "duke eksploruar idenë e ndërrimit te emrit të lojërave të tyre globale të futbollit", që do të thotë se FIFA 22 mund të jetë një nga lojërat e fundit të emëruar pas organit…
Ja se si të bëni festimet më të mira në FIFA 22 | GUIDE
Festimet janë pjesa më e mirë e lojës online për disa lojtarë, pavarësisht nëse jeni duke luajtur një shok apo thjesht një tip online, të bësh pak flex pas një goli është një domosdoshmëri. FIFA 22 madje shton disa festime…
Streamer-i thyen controller-in në copa teksa luan FIFA 22
Streamer i Twitch, Castro_1021 pësoi një humbje të tmerrshme në një ndeshje të FIFA 22 që ishte shumë e barabartë deri në minutën e fundit, duke e bërë atë të shkatërrojë controllerin e tij në zemërim. Rezultati qëndroi në 1-1…
Si të merrni Andre Silva dhe Anderson Talisca në FIFA 22
SBC-të (Squad Building Challenges) janë një mënyrë fantastike për të marrë lojtarë më të mirë në modalitetin FIFA 22 Ultimate Team. SBC të ndryshme kanë shpërblime të ndryshme, por shumë SBC mund të bëhen mjaft lehtë. Të tjerat kërkojnë një…
FIFA 22 Ultimate Team sjell në shitje anime cosmetics
Një vit tjetër, një tjetër FIFA. Nuk ka ndryshuar shumë në FIFA 22, teknologjia e re e lojës Hypermotion tingëlloi interesante, por vërehet vetëm kur në të vërtetë po e kërkoni. Sidoqoftë, ka një gjë që na kapi në befasi,…
Kur do të vijë FIFA 22 Mobile?
FIFA 22 është gati dhe fansat janë të emocionuar. EA ka lëshuar rregullisht informacione të reja në lidhje me lojën për të nxitur leaks. Përditësimi mobile për sezonin e ri është planifikuar për në Nëntor. Kjo gjithashtu ka bërë që…
Këto janë uniformat më të mira që mund të merrni në FIFA 22 | GUIDE
FIFA 22 më në fund ka arritur sot dhe shumë prej jush do të luajnë Ultimate Team ma merr mendja, kështu që, këto janë disa nga uniformat më të mira që mund të merrni në FIFA 22 Ultimate Team. Uniformat…