Në Fast & Furious 9, ekipi i Toretto do të shkojë në hapësirë
Disa muaj më parë, Ludacris kishte lënë të kuptohet se ekskluziviteti Fast & Furious do të shkonte në hapësirë, por nuk e konfirmoi atë. Tani, konfirmimi erdhi përmes Michelle Rodriguez dhe në Fast 9, ekipi Dominic Toretto i Vin Diesel…
Fast and Furious 9 vonohet një vit prej COVID-19
F9, instalimi i nëntë i serive të Fast and Furious, është shtyrë për në prill të 2021. Sigurisht që kjo ka ndodhur për shkak të coronavirus. Universal Pictures postoi një deklaratë për këtë vonesë në adresën zyrtare të filmit në…
Cardi B i bashkohet kastit të Fast & Furious 9
Ende nuk dihet se çfarë roli do të luajë ajo Cardi B është bërë pjesë e kastit të Fast & Furious 9 në një rol që ende nuk është zbuluar. Ky është filmi i saj i parë pas rolit të…