fbpx
Embark, studio e ish-drejtorit të DICE, shfaq lojën e saj të parë
Këto janë pamjet e para të lojës më të re nga studioja e ish-drejtorit të Battlefield dhe Battlefront Patrick Söderlund, ish-drejtori i zhvilluesit të Battlefield, DICE dhe shef i dizajnit te Electronic Arts, la EA verën e kaluar, për të…