DLC-ja falas UEFA Euro 2020 e PES 2020 do të vijë në qershor
eFootball PES 2020 ishte menduar të merrte DLC-në e UEFA 2020 në prill, por u vonua për shkak të krizës COVID-19, dhe vetë turneu nuk po ndodh. Tani, pas një vonese të shkurtër, ne kemi një datë lëshimi për paketën…
PES 2020 do të sjellë Euro 2020 DLC muajin e ardhshëm
Konami ka zbuluar se PES 2020 do të marrë një update plot me përmbajtje falas të përmbajtjes falas muajin tjetër. DLC Euro 2020 do të laçohet falas në 30 prill Të 55 ekipet kombëtare të UEFA-s do të përfshihen, kështu…
PES 2020 shton Iconic Moment Series me update 1.09
Update-i i fundit për eFootball PES 2020 prezanton Iconic Moment Series, dhe aktualisht mund të gjeni një Maradona falas në PS4, Xbox One dhe PC eFootball PES 2020 po feston përvjetorin e 25-të të lojës me një update të ri…
eFootball PES 2020 Review
Mbreti u rikthye! 2020 është një vit gjigand për Pro Evolution Soccer. Loja ka ndryshuar emrin e saj në eFootball Pro Evolution Soccer 2020, duke theksuar aspektin esports që sa vjen dhe rritet me hapa të shpejtë, ndërkohë që bashkëpunimet…
Janë publikuar sot demoja dhe kopertina e PES 2020
Messi, Gnabry, Pjanic dhe McTominay janë yjet e kopertinës për këtë vit. Teksa një sezon i ri futbolli afreohet, dy skuadra janë ato që do të përballen me njëra-tjetrën në betejën e simulatorit më të mirë të futbollit. Këtë vit…
PES 2020 tashmë quhet eFootball PES 2020 dhe ka në të Messi-n
Rivali i FIFA 20 ndryshon emrin dhe sjell ndryshime në Master League Në konferencën e tyre në E3 2019, Konami prezantoi PES 2020, e cila do të vijë në PS4, Xbox One dhe PC në 10 shtator. Më poshtë mund…